Moderátoři: martin_100, Leoš H, Olda, -Ondra-, Globe

Odpovědět
Uživatelský avatar
M.Z.
Příspěvky: 2144
Registrován: ned kvě 15, 2011 12:36 pm
Bydliště: Čeladná
Kontaktovat uživatele:

Re: Nová generace FH (2012)

Příspěvek

Tak potřebujou taky z něčeho žít :D
R490
Nooteboom OSDS 48-03
hoonring.cz
F-150 ROUSH
KTM X-BOW
sob dub 29, 2023 9:08 pm

jose rabano
Příspěvky: 7532
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Nová generace FH (2012)

Příspěvek

Rak.fakt nevím kde je problém.stare e6500 od vymeny po vymenu,tzn.100 tkm bez dolování oleje.Tu to nové i save první 100 000 km 3 litry.ted 200 nic.tak nevím co stím děláte ...Plari pro celou firmu naší deset nových I save.Orietuj se na ten kamaz.tam jsou pera ze Sergeje
ned dub 30, 2023 11:34 am

Prouza88
Příspěvky: 6772
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Nová generace FH (2012)

Příspěvek

Mam další problém :doh:

Auto plave, modelová situace: Rovina, lehce zvlněná krajnice, obě ruce opřený o opěrky, volant držiš rovně a auto se začne kolíbat ze strany na stranu, jako by do tebe foukl vítr, vlek za tebou lítá že se nedá jet 70+ :think: Jak to začneš rovnat volantem, rozházíš to tak, že to za mnou čárá po asfaltu..

Teď ta zajímavá část, dneska to samý, po 50km na šoustce máš ruce jak vzpěrač, bo to držíš na křeč a máš hrůzu z každý zatáčky a hupu. Zatáčku to ale vede normálně..Dnes opět hodina "plavání". Naložil sem a z Litomyšle až někam do Letovic, hrůza v očích.. Za Letovicema, žádnej hup, rána, skok nic, asi sem projel kruháč, krokem jako vždy a zbytel cesty sem to vedl jedním prstíkem až do Znojma a ani náznak pohupování, plavání, ani na zvlněný cestě :think:

Nějaký postřehy? Je to 6x4 s vlekem..
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
čtv kvě 04, 2023 5:45 pm

peter gasparovic
Příspěvky: 4515
Registrován: stř lis 05, 2008 10:50 pm

Re: Nová generace FH (2012)

Příspěvek

Draku Draku - podobný problém som mal u Dafa, odzadu na náprave zadnej je strmen, držia ho 4 sroby na náprave, u mňa boli povolené tie sroby na jednej strane a jak sa to zhuplo niekde, tak sa to rozplavalo, a až sa strmen seknul na srobach, bolo to zase v cajku.... Ty máš 6x4,neviem ci vzduch ci pera, ale zase, sliepka 4x2 pláva immer wehre furt...
Vo víne je pravda, v pive sloboda, v pálenke sila a vo vode baktérie...
pon kvě 08, 2023 9:07 am

Krocan
Příspěvky: 850
Registrován: pon pro 14, 2009 11:15 am
Bydliště: EU-Kopidlno

Plavání

Příspěvek

Tak se pořádně podívej na ty koleje, ve kterých jezdíme. Nevím proč, ale od podzimu se rapidně zhoršují i na dálnicích, i v Německu. Za Norimberkem jsou dva vyhazováky, že kdo si nepohlídá, kde přesně jsou, tak se i při soustředěné jízdě musí posrat leknutím, že jde na bok. Jedeš v Čechách po šoustce a vidíš, jak je kolej u krajnice propadlá nerovnoměrně třeba o 20 cenťáků a auto před tebou litá, jako by se v něm prali o volant. Stačí vyšší, nebo nevyvážené těžiště a měl bys strach jet krokem proti náklaďáku, že když si nedáte pusu zrcátkama, tak ho orveš prdelí návěsu. A mám nový auto, nikde jsem sloní díry nevymetl. Gumy dofouknutý. Tam kde se to nemrdlá je slušný asfalt, schválně pozoruj a statistikuj. :hands:
Odpověď na základní otázku je: !mínus 7 miliard! :bomb:
úte kvě 09, 2023 5:30 am

peter gasparovic
Příspěvky: 4515
Registrován: stř lis 05, 2008 10:50 pm

Re: Nová generace FH (2012)

Příspěvek

Ešte mňa napadlo, Raku Draku, kedy si naposledy zmazal tocnu vleku a čubu? Jesli sa ti tam ona neprieči vazelina jak to máš prd namazane 😁😁😁 jak to je suché, tak to dre, poznáš to aj na návesa, že jak je točna suchá tak sa to vlní jak mladá buchta a za Boha nejdeš chytiť poriadny smer
Vo víne je pravda, v pive sloboda, v pálenke sila a vo vode baktérie...
úte kvě 09, 2023 3:30 pm

Prouza88
Příspěvky: 6772
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Nová generace FH (2012)

Příspěvek

Kurňa kucí, nésu amatér ne :think:

Točnu mažu, závěs novej, oko voje též.. Ti předemnou asi ne, já už tam narval tak půl kila vazeliny a furt nikde neleze ven, tak to asi suchy bylo no :think:

Jinak trasy mam najetý a houpe to jak kdy :think:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
úte kvě 09, 2023 3:44 pm

peter gasparovic
Příspěvky: 4515
Registrován: stř lis 05, 2008 10:50 pm

Re: Nová generace FH (2012)

Příspěvek

Pol kila je faaakt nič... Máš to zadrete na tocni Machale... 😁😁 Mazať, mazať, mazať... Pokiaľ z toho nepolezie vazelina a nevytlaci bordel co je vo vnútri, tak sa to bude furt pridierat... Pisni jak sa to bude kočíkovať, až to budeš mať riadne namazane
Vo víne je pravda, v pive sloboda, v pálenke sila a vo vode baktérie...
úte kvě 09, 2023 4:56 pm

Prouza88
Příspěvky: 6772
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Nová generace FH (2012)

Příspěvek

Peter, mistrovy na dílně sem při nástupu hlásil že potřebuju patrony do maznice.. no dones mi dvě :lol: Tak si udělej obrázek, sem čekal že donese karton po 24kusech, dvě máš na tejden a já jednu narval do točny za tři tejdny a nic.. kolik tam asi natlačili ti předemnou :roll:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
úte kvě 09, 2023 7:37 pm

jose rabano
Příspěvky: 7532
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Nová generace FH (2012)

Příspěvek

Rak ty jsi kokot.Vis jak poznáš suchou točnu ?že ti ..něco lupe.v předním kole.A v zimě to.poznas tak že zatocis volantem a návěs se nezlomí..Ty máš teď prives tak bez problémů to musí být.
stř kvě 10, 2023 6:24 pm

Prouza88
Příspěvky: 6772
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Nová generace FH (2012)

Příspěvek

Kurňa já to mažu 2x tolik než se má ale že tam bylo sucho za to nemužu :think:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
stř kvě 10, 2023 6:43 pm

jose rabano
Příspěvky: 7532
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Nová generace FH (2012)

Příspěvek

A co mazes na vleku?tu točnu ?tam jsou ještě maznice ?nebo tu tlamu jen?
čtv kvě 11, 2023 5:43 am

David29
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 2414
Registrován: pon lis 09, 2009 7:29 pm
Bydliště: Praha

Re: Nová generace FH (2012)

Příspěvek

Hele, u novýho Volva nedrží jízdní režim, co se volí u voliče? Je tam to E, přepnu na jízdu do kopce... A po nějaký době se to vrátí do E
Co můzeš odlozit na zítra, odloz na pozítrí a získaš dva dny volna
pon kvě 15, 2023 11:41 pm

Krocan
Příspěvky: 850
Registrován: pon pro 14, 2009 11:15 am
Bydliště: EU-Kopidlno

David

Příspěvek

Spousta věcí se nechá nastavit v software. Zda i toto, to nevím. Ale například teď jsem si nechal v servisu něco přenastavit a některé požadavky prostě nešly. Třeba abych si mohl hrábnout do řazení i ve velké řadě, aby mi šel bufík více než 10 hodin v kuse, aby neblikaly blinkry při odemykání.
Musíte se šéfem na Volvo servis.
...........................
Jestli myslíš to tlačítko MODE, které je nad kořenem páky, tak třeba já ho mám nefunkční, protože si to tak moje firma přeje. Opravdu nejlepší je dotazovat na servisu.
Odpověď na základní otázku je: !mínus 7 miliard! :bomb:
úte kvě 16, 2023 2:47 am

Prouza88
Příspěvky: 6772
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Nová generace FH (2012)

Příspěvek

Mě to třeba drží furt, je to o nastavení ze servisu, někdo to má zablokovaný, někomu se to vrací do Eco, někdo tam má režimů víc..

A nemáš náhodou FMko nebo FMXo? No ukaž ukaž :)
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
úte kvě 16, 2023 7:36 am

Odpovědět

Zpět na „VOLVO“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 hostů