Mýtné v GB, tipy na truckstopy, pravidla apod.

Moderátoři: Olda, cuisine, BajlachVT

Uživatelský avatar
Pavel Šebek
intercool
Příspěvky: 10887
Registrován: ned říj 21, 2007 4:55 pm
Bydliště: Bystřice

Příspěvek

Ján tomu pořád nerozumím, tomu fotbalu teda :?
BES - běs
čtv bře 03, 2011 12:12 am

Baron
Příspěvky: 55
Registrován: čtv led 15, 2009 9:11 pm
Bydliště: Brno

Příspěvek

Zelená je tráva,fotbal to je hra ..... trala la. Co ti není jasný?
pát bře 04, 2011 7:10 pm

fatal_netware

Příspěvek

Pro Pavel Šebek:
Jak kdysi řekla kamarádova babička, když poprvé v životě viděla televizi a následně fotbal v televizi: " A co to vlastně je? A proč tak tam běhajů? "
Kamarád: " Babi, no to je taková hra a oni běhají za tím míčem. "
Babička: " A proč jim tam nedají těch míčů víc, aby nemuseli tak běhat ? "

Pro Baron:
Chlape, že se taky ozval. Já už chtěl vyhlásit pátrání se strachem, že ses tady ztratil :D I takovou situaci jsem tady v UK zažil, kdy se nám tady člověk ztratil a následně byl objeven po třech dnech na psychiatrické léčebně a následně pak cestoval do rodné vlasti.
Tak jak bylo? Doufám že se Ti dovolená vydařila a líbila, krom výsledku fotbalového zápasu, který jsme nemohli nikdo ovlivnit.
sob bře 05, 2011 10:18 am

Uživatelský avatar
roadtrain
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 10567
Registrován: sob črc 04, 2009 3:51 pm
Bydliště: CZ-Slezsko-Slaskie

Příspěvek

já sem moc nepatřím já spíše to POLSKO :lol: :lol:
ale zvláštní je že ten Baník má nejvíce fandů ne zrovna z OV :lol: :lol: :lol:
jinak Pavle fotbal neřeš krom Anglie se na to nedá koukat,nic nudnějšího fakt není :lol: :lol:
Steinkohle kipper Orientexpress
.................
Bonzáky je třeba spacifikovat,bohužel rozbít ciferník jim nelze,takže je třeba odstřihnout je od zdroje informací.
sob bře 05, 2011 11:50 am

HomoFaber
Příspěvky: 383
Registrován: sob led 24, 2009 10:18 pm

Příspěvek

fatal:
To "mam o tom zakazane hovorit" bol pokus o zart - manzelka je na tuto temu citliva; zlepsuje sa to, ale ta druha cast (ako dlho este) robi stale problemy :D Ona by sa zbalila a isla domov aj hned, ale uvedomuje si, ze do lepsieho by sme asi nesli.
Inac som/sme tu asi 5rokov; to uz sa obcas aj sam so sebou vypravam po anglicky :) Ale sniva sa mi stale po nasom.

A klobuk si nasad naspat na hlavu.
ned bře 06, 2011 10:18 pm

Uživatelský avatar
Pavel Šebek
intercool
Příspěvky: 10887
Registrován: ned říj 21, 2007 4:55 pm
Bydliště: Bystřice

Příspěvek

Tak jsem si to myslel dobře, že je to nuda :lol:
BES - běs
ned bře 06, 2011 11:05 pm

r.-
Příspěvky: 494
Registrován: úte lis 22, 2011 6:16 pm
Bydliště: P´boro

Příspěvek

Road - vsak je to tu takove male polsko :D Jsem nikdy tolik nepogadal ani doma jak tu :D Ale radsi jen kdyz neco potrebuju , kdyz se oni nesnazi rozumet natoz mluvit cesky ...

Homofaber - pujdes na truckfest ? Budu sice zrovna v cr , ale nekdy muzem dat scuka ;) S tim jak dlouho ( pokud jsem to dobre pochopil a muzu se zapojit ;)
Pred 5 lety jsem tvrdil na 3 roky , pred 2 lety jsem tvrdil to same a ted se radsi ani nesnazim odhadnout na jak dlouho :D
pon bře 07, 2011 7:16 pm

fatal_netware

Příspěvek

Pro HomoFaber:
No s tím kloboukem Tě zklamu. Měl jsem jen jeden, ale tem jsem daroval a tím pádem si na hlavu mohu nasadit tak maximálně kýbl :D Jinak Tě chápu. Já osobně to měl daleko jednodušší, protože jsem jel do Anglie sám což je úplně něco jiného než když se sem jede za prací ve dvou néli včetně dětí. To potom mohou nastat různé varianty. Např kamarád přijel z přítelkyní, které se tady nelíbilo, tak se rozešli a on tady zůstal a ona jela zpět do ČR. Nebo známý přijel s ženou a dětmi a dětem se tady nelíbilo tak řešili jak to vyřešit. Sám si někdy kladu otázku: „Co tady vlastně dělám?“ Někdy bych se nejraději prostě otočil a driftoval zpátky domů, do Prahy, do Podolí, do Lékárny, dopr_ele mě je ale teskno ;)

Jinak s tím na jak dlouho? Já když odjížděl tak jsem sliboval mé bývalé přítelkyni, že sem jedu jen na rok a že za rok se určitě vrátím. Chuděrka brečela jak krokodýl, když jsem odjížděl a stejně mi nevěřila.

P.S. K Angličtině: Já minulou středu udělal takové faux-pas s mou angličtinou, že se šéf se mnou začal bavit až v pondělí :D
pát bře 11, 2011 11:32 pm

Uživatelský avatar
Pavel Šebek
intercool
Příspěvky: 10887
Registrován: ned říj 21, 2007 4:55 pm
Bydliště: Bystřice

Příspěvek

Jediný, co vám klucí zavidím, je ta řeč.
BES - běs
sob bře 12, 2011 12:19 am

HomoFaber
Příspěvky: 383
Registrován: sob led 24, 2009 10:18 pm

Příspěvek

r.: truckfest...neviem, rozmyslam, ze pojdem v tom case na hory, +/- tyzden. uvidime ako to vyjde; ked sa zadari tak spojim hory s llandudno trans fest.

fatal: no pochval sa s trapasom, nech sa ti aj my zasmejeme :)

inac mame znamych, kt. boli pevne rozhodnuti, ze tento rok sa vracaju domov (do PL). ked sme s nimi naposledy volali tak uz nie su tak pevne rozhodnuti :)
a inych znamych, z SK, ktori to v GB zabalili po ~5r., vratili sa domov, chalan nasiel dobry job, vzali sa, spravili potomka, kupili byt, predali s 100% ziskom, kupili dom a hovori, ze keby bola ponuka tak sa bali a ide naspat, rodnej zeme ma plne zuby.
niekomu nevyhovies :)
sob bře 12, 2011 5:47 pm

Uživatelský avatar
roadtrain
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 10567
Registrován: sob črc 04, 2009 3:51 pm
Bydliště: CZ-Slezsko-Slaskie

Příspěvek

vrátit se do PL každý Polák by otamtud utekl i kdyby jen do ČR chlapi no vím že to sem nepatří ale tolik chvály na ČR co jsem slyšel za poslední týden jsem neslyšel za 37 let. :wink:
Pavle-jistě že jsi to trefil jen je třeba vynechat tu Anglii :wink:
Steinkohle kipper Orientexpress
.................
Bonzáky je třeba spacifikovat,bohužel rozbít ciferník jim nelze,takže je třeba odstřihnout je od zdroje informací.
ned bře 13, 2011 10:04 am

fatal_netware

Příspěvek

Slíbená středa aneb Ostuda řidičů minulý týden ;)
Tak mi minulé úterý, ke konci šichty přestala brzdit pravá přední brzda na autě. Při brždění auto táhlo do leva. Já to měl na depot asi 70 km a byl jsem už prázdný. Tak jsem hned volal šéfovi, co se děje a jestli mám zavolat servisáky, nebo jestli to mohu dojet
Já byl pro to dojetí, protože se mi nechtělo čekat dvě až tři hodiny na servisáky a potom ještě čekat než zjistí co tomu je a potom ještě čekat až to opraví nebo odtáhnou. Proto mě potěšilo, když mi šéf povolil dojetí na depot a za deset minut volal, že na středu už zamluvil servis a že tam hned ráno s tím autem pojedu.
Druhý den ráno jsem přijel do práce a hned jsem se dal do řeči ze zástupcem šéfa, který nám rozděluje práci. Kecali jsme o zákaznících a jiných věcech. Mimo řeči mi taky řekl, že mi domluvil jednodušší den a hlavně, že ráno pojedu hned do servisu. Načež jsem mu hned odpověděl, že jsem to už probíral včera s šéfem. Jen když mluvil o tom servisu, tak použil jedno sloveso, které jsem slyšel podruhé v životě. Poprvé jsem ho slyšel právě od něj a to ve chvíli, kdy jsme si vzájemně kradli zakázky a byl náročnej den a já si ho tehdy přeložil po svém. Takže ve středu ráno jsem tomu nepřikládal zas tak velikou důležitost. A hlavně vždycky se v servise čekalo, až se auto opraví kromě jednoho dne, kdy mi dali náhradní auto, ale to mě vysvětlili rovnou v servise.
Přijedu do servisu. Jejich první otázka byla jestli na to počkám a já, že nejsem opravář, že to by snad měli vědět oni jak dlouho to budou opravovat a v klidu jsem se uvelebil a začal jsem si číst knížku. Když se blížila jedenáctá hodina, tak jsem začal mít hlad a hned jsem se zeptal, kdy to jako bude opravený a oni, že neví a já jestli jako za hodinu nebo za půl a oni zase, že neví. Tak jsem jim řekl, že jdu na půl hodiny na oběd. Kolem dvanácté se mi to zdálo nějaký divný a tak jsem raději zavolal šéfovi, že je to divný, auto ještě není spravený a já jsem pořád v servise.
Šéf: „ Cože? Ty jseš pořád v servise? Vždyť jsem ráno říkal zástupci, aby Ti řekl, že ráno přijedeš do servisu vyměníš auto jedeš na trasu !!!! „ ( nesmím zapomenout podotknout, že použil úplně jiné sloveso než použil zástupce šéfa, které jsem jednoznačně chápal jako výměna :D )
Tak jsem vběhl do servisu a začal : „ Proč mi neřekli, že pro mě mají nachystané auto? „ V tu chvíli se rozezvoněl telefon a podle reakcí jsem poznal, že jim volá šéf a řeší to samé. Je pravda, že v tu chvíli by se ve mně krve nedořezal.
Auto naštěstí bylo do deseti minut spravené a já hned vyrazil na trasu. Už ve dvě hodiny mi volali z centrály, abych jim nahlásil, co jako nestihnu. Já na to, že zavolám jako vždycky až před čtvrtou protože dělám maximum, aby bylo co nejvíc hotovo. Je pravda, že jsem měl lehký den, takže ve výsledku jsem rozvezl vše kromě jednoho zákazníka což byla úplná drobnost a pro všechny neuvěřitelné překvapení potom co jsem provedl ráno. Tímto jsem rovinu průšvihu dostal úplně někde jinde.
Druhý den ráno mi šéf na pozdrav a omluvu odsekl, že ho to nezajímá a že je to problém zástupce a do pondělí se semnou nebavil :D
Zástupci šéfa jsem se taky omluvil a ten to semnou probral a nechápal, že jsem skoro všechno stihl a zasmál se tomu jak to vzniklo. Potom už jsme řešili jenom kolik mi zaplatí ze středy a nakonec mi zavolal kolem oběda, že se se šéfem domluvil, že mi zaplatí ( a zaplatili ) celý den včetně čekání v servise, protože jsou se mnou spokojeni.
pon bře 14, 2011 9:05 pm

HomoFaber
Příspěvky: 383
Registrován: sob led 24, 2009 10:18 pm

Příspěvek

fatal: takze si mozes osvojit dalsi anglicky vyraz (a zacat praktizovat jeho vyznam): double-check :)
stř bře 16, 2011 10:58 pm

r.-
Příspěvky: 494
Registrován: úte lis 22, 2011 6:16 pm
Bydliště: P´boro

Příspěvek

:D :D :D Njn stane se ;) apropo Homofaber , ani nevim ci jsem se ptal nekdy , kde ty jezdis a prebyvas ? Kdyz uz to mame kousek ? Kdyz tak do SZ ;)
stř bře 16, 2011 11:42 pm

HomoFaber
Příspěvky: 383
Registrován: sob led 24, 2009 10:18 pm

Příspěvek

r: byvam v P'boro', kusok od centra a jazdenim sa nezivim. kde byvas ty?
pát bře 18, 2011 7:55 pm

Odpovědět

Zpět na „Velká Británie“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Ahrefs [Bot] a 6 hostů