Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
DriverBrno
Příspěvky: 3408
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

to máš pravdu, ale já nejsem ignorant a musím své pocity fizlovi sdělit, já toho parazita platím, tak ať si to poslechne, a navíc, když mě jindy chce buzerovat, a k tomu je ve výhodě, narozdíl od jiných civilu mu nemůžu dát do držky, páč je chráněný zákonem..ale on může vše, bohužel jen k bílé hubě.
čtv dub 20, 2023 10:10 pm

Uživatelský avatar
fahrer
Příspěvky: 662
Registrován: ned čer 08, 2008 1:51 pm

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

Možná by se policajti zlepšili, kdyby se systém výsluh změnil a podmínky pro získání výsluh se změnily. Takhle si hoši i se školou odslouží pár let a do konce života jsou živeni.
čtv dub 20, 2023 10:48 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4499
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

to fahrer: No však jsem to psal, že tam jsou proto, aby přežili a dočkali se výsluhy.
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
pát dub 21, 2023 6:45 am

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4499
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

https://www.novinky.cz/clanek/zahranicn ... a-40429281
to driver Brno: Ten řidič z SUVčka měl více štěstí než rozumu. Kdyby byly v prdeli ryby, nebyly by rybníky. CHtěl být hrdina ale ve finále byl rád, že to tak dopadlo. Myslím, že večer prochlastal, byl hrdina ve vyprávění historky z přejezdu a byl rád, že to tak dopadlo. Prostě karma. Jinak v článku to píšou. :) :) :)
Naposledy upravil(a) 4215 dne pát dub 21, 2023 7:00 pm, celkem upraveno 1 x.
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
pát dub 21, 2023 6:50 am

Michi
Příspěvky: 1276
Registrován: čtv kvě 07, 2009 7:05 pm
Bydliště: Rousínov (Vyškov)

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

Měl to těsně... :D :D
pát dub 21, 2023 8:41 am

Uživatelský avatar
fahrer
Příspěvky: 662
Registrován: ned čer 08, 2008 1:51 pm

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

4215: No a já to rozvádím, že to nestačí. Hranice resp. podmínky, kdy se můžou dostat výsluhám se musí změnit. Tak, aby se nestačilo jen přežívat a výsluhy si vyčkat. Zrovna nedávno byl v tisku článek, že podmínky k výsluhám jsou nás jedny z nejměkčích a bere je neúměrně moc lidí.
pát dub 21, 2023 9:00 am

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4499
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

to driver Brno: Včera jsi se rozčiloval, že pocisté jednali měkce. Včera proběhla zpráva, že Policie použila kamion k zastavení a ten polský zfetovaný pitomec roztřelil jak kradené auto, tak i kamion. Dnes už se to řešilo. https://www.novinky.cz/clanek/krimi-pol ... .seznam.cz
Nevím co to bylo za kamion, není to z fotky poznat, ale typl bych si, že to byl polský kamion, tak osobně bych to nechal na Polácích. Byl to polský zloděj, byl to polský kamion, tak si to vyřidte. Zbijte toho zloděje, vymáhejte si náhradu na něm. Zavřete ho do uranových dolů ať si to odpracuje. Ale jsem na omylu, jen mohu děkovat bohu, že se to netýkalo mě, mé práce(poškozený auto) To samé mají teď zasahující policajti a klepou se aby to nezaplatili sami. Jejich poučení příště na něj serem, ať si ho chytne někdo jiný.
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
pát dub 21, 2023 7:16 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4499
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

to fahrer: Tu zprávu jsem nezaregistroval, ale myslím, že s tím nikdo nic neudělá. Jak jde o peníze (výplaty, výsluhy atd) tak to budou všichni (vojín,kapitán, generál) táhnout za jeden provaz. :D :D :D
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
pát dub 21, 2023 7:19 pm

DriverBrno
Příspěvky: 3408
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

4215:
Není však specifikováno, zda stát uhradí jen škodu na autě, ale také různé výdaje a čas spojený s opravou vozu či s koupí nového auta, pokud je vůz při zásahu zničen. Případně jinou škodu například na věcech, které jsou v autě.
...já bych určitě k takové partyzánštině svoje auto neposkytl, a už vůbec ne těm našim kašparům .. to by mě museli donutit se zbraní... kdyby policie využivala všech svých možností
a pracovala systémévě, nebyla by na našich cestách taková anarchie, Česko ráj zfetovaných ignorantů. Viz.dnešní avizovaná monstr akce s měřením rychlosti...k čemu toto pomůže ?
pát dub 21, 2023 7:49 pm

sof
Příspěvky: 3887
Registrován: ned lis 27, 2011 3:29 pm
Bydliště: ..

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

ja by som kamión polícii nedal, a už vôbec nie českej, alebo slovenskej. Ak by sa my vyhrážali a chceli ma donútiť, nehádal by som sa a vystúpil. Nech si ho policajti odparkujú tak ako chcú. Stačí blbí náraz do nádrže kamiónu, následný požiar a je po kamióne aj všetkých šoférových veciach. Už vidím ako my polícia (štát) prepláca škodu. Budú odomňa chcieť bločky všetkého zničeného, odpočítajú amortizáciu, pôjdem domov peši, v práci ma zamestnávateľ dodrbe, že čo som spravil s kamiónom a na internete nejaký chytrák napíše, že keď mám poľskú EČV mám si škodu výmáhať na zlodejovi.

Polícia má dosť svojich áut, môže zátaras vystavať z nich, nepotrebuje cudzie autá.
pát dub 21, 2023 7:53 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4499
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

Na netu můžeme být chytráci všichni, ale realita je jiná. Neumím posoudit, jak by se kdo zachoval a jak by kdo přemýšlel. :think: :hands: :think:
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
pát dub 21, 2023 9:09 pm

pavel 815-2
Příspěvky: 92
Registrován: ned lis 06, 2022 11:18 pm

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

...ani hovno bych jim nepůjčil, na to mají prorážeče gum a dost antonů...
sob dub 22, 2023 1:24 am

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4499
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

Nechci se jich zastávat, neb jejich práce se mi taky nelíbí, ale uvědom me si, že to celé se stalo během 5 minut, a co dokážete udělat za 5 minut??? Pro mě je divné, že projel už v Německu němcům dva zátarasy (otázka co tím mysleli, zda postavené policejni auto na krajnici, nebo zastavovací pás přes cestu atd) a řítil se na čechy. Ego je někdy silnější a ukázat sousedům, že jsem lepší jak oni. Třeba 10krát jim to vyšlo, po 11 té to řešíme na truck-foru a na novinkách.
Teď můžeme čekat, že policajti CZ zatrpknou a příště i kdyby projela celá kolona zfetovaných zlodějů aut tak budou řešit kamion co má o milimetr menší vzorek než by měl mít.
Beru to podle sebe, kdyby jsem byl policajt, tak příště bych to tak udělal. Než mít problémy, tak bych čekal na rozkaz z Prahy. Kdyby mezi tím někoho zabil svou jízdou, tak bych se obhajoval tím, že jsem čekal na rozkaz.
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
sob dub 22, 2023 7:06 am

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4499
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

Třeba ti (policisté) co oslovil driver Brno na D1 už takovou životní zkušenost mají. :) :) :)
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
sob dub 22, 2023 7:08 am

DriverBrno
Příspěvky: 3408
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

přesně jak píše sof, stát by se s tebou "tahal" roky o náhradu škody..samozřejmě pokud by na tebe "nastoupili", tak jediné co stihneš je zajet co neblíže ke krajnici a vytáhnout klíčky se zapalování, jít do řiti a nějak to dopadne. Následně ti akorát můžou vyhrožovat trestním stíháním, ale to už bys tahal za delší konec, pokud by tedy tvůj majetek zustal nezničen. Jinak toto nařízení se udajně hodně dlouho nepoužilo, je hodně kontroverzní a podle mě pro dano situaci i kontraproduktivní....přestavme si situaci, kdyby se zjistilo, že v tom BMW bylo benzínu už jen na pár km..nebo v kufru byl svázaný majitel toho vozu :lol: podle mě to byla ze strany těch poldů šílenost. :wall:
sob dub 22, 2023 7:35 am

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Ahrefs [Bot] a 46 hostů