Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
didi
Příspěvky: 1626
Registrován: ned úno 22, 2015 8:51 pm
Bydliště: morava

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

Hrdina.👎 Za 59h jízdy by otočil ne Barcelona - SK, ale SK -Barcelona - SK. 😀
pát bře 17, 2023 10:55 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4489
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

to didi:No jo, máš pravdu. Já to beru, že jezdím Barcelonu 2.5 dne do Barcelony, ale to je i s pauzami. :D :D :D
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
sob bře 18, 2023 7:39 am

DriverBrno
Příspěvky: 3408
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

https://www.novinky.cz/clanek/krimi-cho ... -internetu
tady je viník jasný, o tom žádná ...jediná věc, která je k zamyšlení, jak chodci věnují minimální pozornost tomu co se na ně "chystá"..asi jsem už fakt starej a zebra pro mě
jako chodce v podstatě není žádný důvod přestat být ostražitý.
stř dub 12, 2023 5:49 pm

Uživatelský avatar
M.Z.
Příspěvky: 2144
Registrován: ned kvě 15, 2011 12:36 pm
Bydliště: Čeladná
Kontaktovat uživatele:

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

Každý má právo nechat se v zájmu přednosti zabít, ale toto byl ultra dement, ten měl snad vlčí mlhu. Každopádně já při každém pohybu na silnici, scanuju auta, jestli mě registrují.
R490
Nooteboom OSDS 48-03
hoonring.cz
F-150 ROUSH
KTM X-BOW
stř dub 12, 2023 7:48 pm

sof
Příspěvky: 3886
Registrován: ned lis 27, 2011 3:29 pm
Bydliště: ..

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

to nebol:" ultra dement, ten měl snad vlčí mlhu." . Podľa mňa to bol obyčajný, bežný a tuctový šofér, taký čo nevidí kamión stojaci pred sebou a v plnej rýchlosti do neho narazí. Len tentoraz to boli namiesto kamiónu ludia. Vo väčšine podobných nehôd je na vine kultúra mobilov a ťapkacích displejov, ludia čumia do nich a nie na cestu.
při každém pohybu na silnici, scanuju auta, jestli mě registrují
nič lepšie sa poradiť nedá
stř dub 12, 2023 8:33 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4489
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

bol obyčajný, bežný a tuctový šofér,
To máš pravdu, dřív se tradovalo, že zapalovat cigaretu je životně nebezpečné. Doba pokročila a zapalující cigaretu trumfl chytrý telefon s neomezenými daty a s různými apkami.
Tento týden stau na dálnici, přede mnou osobák a já koukal, jak palec lítá po displeji,stáli jsme do mírného kopce a jen jsem viděl, jak najednou osobák couvá, a žádná reakce. Už jsem to viděl špatně, tak poslední záchrana podtlakovka, no všichni okolo mokro v gatích, ale pomohlo na poslední chvíli.
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
pát dub 14, 2023 7:09 pm

DriverBrno
Příspěvky: 3408
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

zrovna koukám na situaci OMV na D1, kdy Rumun vlitnul na pumpu jak liška do kurníku, zadkem scisnul dodávku a jel do pí....borci ho zatarasili tak zastavil, docela kovbojka..ale jen plechy....jinak pravá strana parking pro osobaky kde se motají civilu a taky děti...dvojka Rumunů tak kolem 25 let..no comment...
čtv dub 20, 2023 8:14 pm

DriverBrno
Příspěvky: 3408
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

tak to mělo dohru, přijeli benga a fotili situaci, to už jsem nevydržel protože ti dva cigosi staly bokem a chechtali se, šel jsem za policajtem, chlap asi v mém věku a říkám vemte jim papíry, toto se nemůže truckerovi stát, dyt mohli někoho zabít, .no a to jsem se zlou potazau, co si to dovoluji, říkám vy si dovolujete i šikanu děláte technickou na cestě a tady je evidentně život ohrožující šofér, prostě jim zadržte ridické oprávnění....fízl na mne cumnel jak idiot...sorry mám pár kamarádů u policajtů, ale o všech už stracim v této době iluzi. Řidič jde do důchodu s tím co má, fízl +30 tis k důchodu výsluhu, proč? Nemám k policajtum žádný respekt, ale rád bych ho měl, toto jsou zkorumpované kundy.
Naposledy upravil(a) DriverBrno dne čtv dub 20, 2023 9:07 pm, celkem upraveno 2 x.
čtv dub 20, 2023 8:51 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4489
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

to driver Brno: No musel jsem to přečíst třikrát, ale asi jsem to pochopil. Jsi k tomu monologu měl ještě dodat, co by jste dělal, kdyby vám sežehlili dceru s vnoučkem, co by jste pak říkal?
Jinak oni tam jsou právě proto, aby přežili a dožili se výsluhy,proto to tak vypadá. A pak se budou smát obyčejným lidem. Každého prvního se probudí a pod polštářem bude mít výsluhu. Zda půjde do práce to bude záležet na tom jak se vyspí, zda si sáhne, nebo nebude po kalbě. :D :D :D
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
čtv dub 20, 2023 9:05 pm

DriverBrno
Příspěvky: 3408
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

4215: vždycky jsem si říkal že nebudu proti policajtum zaujatý, protože, jsem se zkrátka dobře neučil, ale to co teď sledují je katastrofa, picus už má nachystané kladívko, aby ti udělal na odpocivce STK, a když má opravdu udělat rozhodnutí, tak fotí, fotí a dá pokutu, tomu se ty černé kurvy smějí. Když jsem dostal pozvání na úřad k vysvětlení (tachgraf), tak se divili že jsem tam přišel ?...Normálně posilaj 60 tis.Kč a inostranci v poho platí a k žádnému řízení nechodí.
Naposledy upravil(a) DriverBrno dne čtv dub 20, 2023 9:19 pm, celkem upraveno 2 x.
čtv dub 20, 2023 9:13 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4489
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

Ale na druhou stranu drivere, byl by jsi stejný a všichni co do nich vandrujem. Udělal by jsi jen to co musel a šel si lehnout a modlit se, aby se ještě něco nestalo.
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
čtv dub 20, 2023 9:15 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4489
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

Oni nemůžou rozhodnout, od toho jsou jiní. Oni to musí jen vyšetřit, zdokumentovat a poslat dál.
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
čtv dub 20, 2023 9:18 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4489
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

to já se divím, že inostranci vůbec platí. Nedávno proběhla zpráva, že celní správa udělala týdenní akci na neplatiče pokut. Když týden honí neplatiče, tak asi to je hafo pokut.
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
čtv dub 20, 2023 9:22 pm

DriverBrno
Příspěvky: 3408
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

ale chápeš, že ten cigos chtěl od toho ujet, a ta nehoda nebyla nepozornost ale totální neumetelstvi šoféra manévrovat s návěsem? Proto jsem šel za fizlem, jako za první instanci, která mu může zabránit v další jízdě..to je celé.
čtv dub 20, 2023 9:22 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4489
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

to driverBrno: To ujíždějí i jiní, tomu nezabráníš. Ujede cigoš, ujede kravaťák v Bentli.
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
čtv dub 20, 2023 10:02 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 hostů