Moderátoři: martin_100, Olda, cuisine, Pavel Bíteš

Odpovědět
Lungo
Příspěvky: 341
Registrován: stř črc 01, 2009 12:49 pm
Bydliště: Ceske Budejovice

Nápad na malej Jihočeskej srázeček

Příspěvek

Zdravím chlapáci. Napadlo me že kamarád má kemp na Vltavě tak by se tam dalo udělat takové malé setkáníčko. Popít, pokecat, upéct selátko atd atd. Jsou tam i chatky na vyspání, sprchy atd atd. Pokud by byl nějaký zájem tak to mohu domluvit. Myslím takovej mini srázeček jihočechů a vzit i drahé polovičky. Koncem dubna a začátkem května tam bejvá prázdno.

Ale nekamenujte mne pokud je to blbej nápad. tady jsou jejich stránky na podívání

http://kempvltava.cz/cz/page/94/pujcovn ... ltava.html
stř úno 08, 2012 8:27 am

fany 3
Příspěvky: 700
Registrován: sob říj 09, 2010 10:52 pm
Bydliště: jižní čechy

Příspěvek

Lungo:zrovna tuhle myšlenku jsem měl nedávno :lol: ale byl jsi rychlejší,já sem pro udělat nějakej srázek na jihu(páč to máme kromě Lužnice všude daleko :lol:)
objednej nějaký teplý počasí a jdem do toho :wink:
Pracuji proto abych žil,nežiju proto abych pracoval.
GINAF M 4446-TS
DAF CF 85-460
stř úno 08, 2012 6:39 pm

Uživatelský avatar
michi84
Příspěvky: 465
Registrován: ned dub 06, 2008 10:09 am
Bydliště: Stará Boleslav

Příspěvek

Něco podobného už tu proběhlo a někteří členové (spíše drahé polovičky - že Embo a Jaruško) na to asi budou vzpomínat až do konce života :lol:
Scania Touring 2016
Volvo FH500
Volvo FH460
Scania Topline R420
Renault Premium 420 DCi
MB Atego
Praga V3S 2003
stř úno 08, 2012 7:54 pm

Lungo
Příspěvky: 341
Registrován: stř črc 01, 2009 12:49 pm
Bydliště: Ceske Budejovice

Příspěvek

No sice nevím o co šlo, ale nevím jak u Vás ale ja jsem tejden pryč a pak říct drahé polovičce že budu víkend na Lipně a bez bab tak nevím nevím a ani bych to nechtěl. Ale je to každého věc. Pokud bude nějaký větší zájem tak to domluvím. Co se týká počasí tak není nic snažšího než hlídat předpověd a v nejhorším to o týden posunout. Je to na domluvě. Kdyby se sešlo aspon pár aut tak by to nemuselo bejt špatný. Takové rodinné :lol: :lol: tak uvidím jakej bude zájem.
stř úno 08, 2012 8:39 pm

Uživatelský avatar
embo
Příspěvky: 887
Registrován: stř led 14, 2009 4:14 pm
Bydliště: BRTNICE-OPATOV
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

No :-D , na jizni cechy a Vltavu opravdu s Jarousem jen tak nezapomenem Michi, jen co je pravda ;-) Sice jsem pro kazdou spatnost, ale tuto akci zatim potvrdit nemuzu, je to jeste brzo, uvidime postupem casu...
Dříve MAN teď Slepice R420,R450
pát úno 10, 2012 9:03 pm

Odpovědět

Zpět na „Truckfestivaly, srazy apod.“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 22 hostů