Galerie, downloady, témata, ... jednotlivých uživatelů

Moderátoři: martin_100, Globe, Chomuťák, BajlachVT, tatracyber

Odpovědět
cuisine
Příspěvky: 4179
Registrován: stř bře 08, 2006 9:26 pm

cuisine

Příspěvek

Ahoj,

jak jste si jistě všimli - byť jsem byl dříve asi nejaktivnějším pisálkem tak jsem tu již velmi dlouhou dobu nebyl aktivní nebo k vidění.
Příčinou tohoto bylo (pro někoho možná pár malicherných) sporů, které se mě ale osobně dost dotkly resp. hodnot které vyznávám. K tomu navíc připočtu, že zhruba v té době začalo na foru, kde dřív byla pohoda a klídek a člověk se mohl dozvědět mnoho zajímaých informací, přibývat prudičů a rýpalů tak jsem se si jednoho dne řekl, že na tohle kašlu a místo vykřikování o mazání příspěvků a profilu jsem se raději vypařil.
Po tomto jsem občas na forum kouknul a se smutkem jsem sledoval, jak několik lidí (před jejichž znalostmi smekám a respektuji/obdivuji je) raději odtud odešlo.
Tak tomu bylo až do včerejška, kdy jsem potkal Davida na trucktrialu v Milovicích a dali jsme po dlouhé době řeč co a jak - o životě, práci, i foru, kterému již dal tolik času a energie.
Následkem toho jsem trochu šel do sebe, zpytoval svědomí, trochu popřemýšlel a řekl jsem si, že se zkusím vrátit z propadliště dějin a zkusím mojí troškou vědomostí zkusit toto forum obohatit. Protože jsem se po minulý čas pohyboval zejména na offroadforu, kde je systém administrace úplně odlišný, hned tak asi nebudu ( jestli ještě někdy budu) tím pravým moderátorem. David mě upozornil na pár zajímavých rubrik plus časem jsem si sám našel jen pár věcí které mě opravdu zajímají tak budu asi aktivní okolo nich a zkusím se rozkoukat.
Tímto příspěvkem jsem Vám jen chtěl osvětlit stav věcí a mysli a doufám, že mě ještě adoptujete zpět :-P .
cuisine - tom
pon dub 19, 2010 6:25 pm

Uživatelský avatar
Pavel Bíteš
OPM - Tuning
Příspěvky: 953
Registrován: stř říj 28, 2009 9:45 pm
Bydliště: Velká Bíteš
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

No bylo to opravdu dlouho! Hodně Tvých příspěvků jsem četl, ale nevšímal jsem si datumů, až teď. Tož teda vitaj! :wink:
Obrázek
pon dub 19, 2010 6:35 pm

cuisine
Příspěvky: 4179
Registrován: stř bře 08, 2006 9:26 pm

Příspěvek

jen teď nevim zda jsem to já tydýt neměl dát do uživatelskejch témat :roll:
pon dub 19, 2010 6:44 pm

Uživatelský avatar
Olda
Timy1123
Příspěvky: 5905
Registrován: stř bře 01, 2006 4:37 pm
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Já si furt říkal kam jsi se poděl..když na offroad foru jsem nějaký příspěvky a fotky tvý leštěnky viděl... a tady nic jako by se po tobě zem slehla..
doufám že se postupně pomaloučku zase blýská na lepší časy fora a navrátí se i další utečenci... :lol:
tak vítej zpět :twisted:
pon dub 19, 2010 7:32 pm

cuisine
Příspěvky: 4179
Registrován: stř bře 08, 2006 9:26 pm

Příspěvek

grrrr ... další ... jste se s Davidem domluvili na tu moji krásku co ... David jí chtěl včera vzít na tankodrom do milovic absolutně nerespektujíc že jsem ji ve středu umyl poprvé po zimě :twisted: :lol: :lol: :lol: :lol:
pon dub 19, 2010 8:01 pm

Uživatelský avatar
Mykesh
Příspěvky: 1259
Registrován: stř zář 19, 2007 12:40 pm
Bydliště: Praha/Teplice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Cuisine: Vitej zpet, taky jsem tu delsi cas nebyl, ale cetl jsem te rad, a jak tak koukam, tak zase doufam budu :wink:
AIRBAG NEPOTŘEBUJI, UMÍRÁM JAKO CHLAP !!!
pon dub 19, 2010 10:03 pm

david
Hlavní admin
Příspěvky: 5752
Registrován: úte úno 28, 2006 8:41 am
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Vítej ;-) Ani jsem nečekal, že Ti nasadím taaakovýho brouka do hlavy;-)

Hele...a jak to funguje na offroad foru? Jaký jsou hlavní odlišnosti?
pon dub 19, 2010 10:41 pm

Uživatelský avatar
Pavel Šebek
intercool
Příspěvky: 10889
Registrován: ned říj 21, 2007 4:55 pm
Bydliště: Bystřice

Příspěvek

A já se na posledním srazu v Přešticích zrovna vyptával Martina100, kam se poděl cuisine?

a Martin povídal: na offroad-forum :)
BES - běs
úte dub 20, 2010 10:36 pm

nero
Příspěvky: 3960
Registrován: stř bře 29, 2006 11:54 pm
Bydliště: Brno, Praha

Příspěvek

Taky jsem rád, že jsi zpět. Nechtěl jsem se vyptávat, co se stalo, mohlo to být něco osobního. Takže díky i za to vysvětlení. :wink:
sob dub 24, 2010 12:09 am

Marcy

Příspěvek

Dobří holubi se vracejí...hele viď cuisine :D Tak příští víkend v Mohelnici, jo? :)
stř kvě 11, 2011 12:07 pm

Odpovědět

Zpět na „Uživatelská sekce“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti