Nabídky i poptávky volných pracovních míst. POUZE INZERÁTY, NIKOLIV DISKUZE.

Moderátoři: martin_100, Leoš H, Olda, -Ondra-, Pavel Bíteš, david, mili

Odpovědět
Grecky
Příspěvky: 1
Registrován: pon kvě 26, 2014 8:59 am
Bydliště: Ostrava

Pracovní příslib pro skupinu D

Příspěvek

Zdravím všechny,
chtěl jsem Vás požádat zda by se našla firma nebo člověk ochotný vystavit mi pracovní příslib pro skupinu D. Rád bych se stal řidičem autobusů MHD, bohužel ale ani dopravní podnik, který mne bude zaměstnávat mi odmítá vystavit pracovní příslib a to i s faktem, že řidičák budu dělat v jejich autoškole. Žádná jiná firma, kterou sem oslovil mi odmítá vydat příslib. Začínám být zoufalý jelikož už nevím koho oslovit a na úřadu práce zůstat nemohu jelikož to nikoho neuživý. Případně bych bral příslib i na skupinu C, CE, abych mohl nastoupit alespoň do nějakého zaměstnání a pak si jen doplatit rozšíření...

Pokud by se zde našla nějaká dobrá duše byl bych neskutečně vděčný.

Předem děkuji.
pon kvě 26, 2014 9:41 am

Demolition Man
fandík
Příspěvky: 1067
Registrován: pát led 09, 2009 4:22 pm
Bydliště: Klášterec nad Ohří

Příspěvek

Tak jsem zkoušel možný a nemožný věci a zjistil,že to v dnešní době nikdo nedává....
Pánbůh! Doprovázej mě na cestách a já ti budu vdečný.
čtv čer 12, 2014 9:07 am

Krupiiii
Příspěvky: 42
Registrován: úte říj 15, 2013 1:24 am
Bydliště: Most

Příspěvek

Ale dává, potřeboval jsem příslib 2x, na C a pak na C+E a sehnal jsem si na obě skupiny v pohodě aspoň 2 přísliby :)
čtv čer 12, 2014 9:50 am

murder
Příspěvky: 150
Registrován: pon lis 28, 2011 4:01 pm
Bydliště: mám

Příspěvek

Zkus Arriva východní Čechy, máme nouzi o řidiče, tak by to třeba dali na webu najdeš kontakt v rubrice "kariéra"
čtv čer 12, 2014 7:46 pm

Horas
Příspěvky: 50
Registrován: čtv zář 27, 2012 10:37 am
Bydliště: Praha

Příspěvek

Ja osobne jsem příslib přestal shánět, sehnal jsem autoškolu kde ho dělají za 20 tis. Da se to rozložit do několika splátek tak si myslím že se to da zvládnout.
pát čer 13, 2014 7:58 am

---PAVEL---
Příspěvky: 12
Registrován: pon říj 22, 2012 10:02 pm
Bydliště: Šternberk

Příspěvek

ten jak ty říkáš příslib není nutnej úřad by ti měl zaplatit autoškolu i jak se říká jen tak ale sedijou tam idioti a chcou tento papír kterej je k ničemu protože ani s ním tě potom ta firma od které máš tento papír nemusí vzít takže je to celý oničem nejlepší je mít známí na úřadech a nebo jak nepřizpůsobivci znát detailně zákony a vědět jak v nich chodit hlavně tam nechod na konci roku úřady už v té době nemají prachy a pošlou tě do háje i s tím papírem ( příslibem ) to se stalo mě
sob čer 21, 2014 10:46 am

delivio

Příspěvek

kdo dá přislib měl by mít povinnost zaměstnat dotyčného min na 6 měsíců. Ne, že se rozdávají přísliby jak na běžícím páse.
sob čer 21, 2014 5:34 pm

Odpovědět

Zpět na „Volná místa“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: mirja a 1 host