Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
Prouza88
Příspěvky: 6812
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

Někdo tu psal, že jezdí tzv. na autopilota, hlavou je jinde, ale jede jak má.. někdo to nemá a pic, hned vydali nějakej zákaz. Kvůli takovýmu sou pak ty všecky zákazy telefonování, kouření, jídla a já nevím, a konec konců i rychlostní limity :think:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
ned led 05, 2020 10:12 am

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4522
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

To Prouza88: Te´d to nebude přímo k tématu, ale byla by to diskuze na celé odpoledne u piva na prochcaném parkovišti. :D :D
Všechno si začneš uvědomovat, až půjdeš na povinné psychologické vyšetření, a tam ti to nandá 30ti letý adr-kový cisternář. (myslím ten test na postřeh, nebo jak se to jmenuje)
Jinak když jsem byl mladý, tak jsem též nechápal kloboučníky a svátečníky. S postupem času už to chápu, a učím se s tím žít a už chápu i westerny, kdy v indiánských kmenech měla hlavní slovo RADA STARŠÍCH.
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
ned led 05, 2020 10:44 am

Prouza88
Příspěvky: 6812
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

No jo to by bylo piv :D Ten test sem dělal eště na papíře a starší měli problém to pochopit anebo na to neviděli :D Ale starší rád poslouchám a mám pocit, že je někdy lepší zlušenej mlaďas co to rozsekne, než konzervativní Klekí-petra :think:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
ned led 05, 2020 11:19 am

jose rabano
Příspěvky: 7554
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

Kolega měl v loni nehodu,u Uh.hradiste.Jel po hlavní,z boku vyjel passat.ten na šrot.oba v Passatu do špitálu,na kapakach.dojel policajt asi druhy už a jen se zeptal zda má vše v pořádku.,myšleno karta atd.tu jsi hned však.ztahl data i z auta,udělal technickou zbeznou fh bylo nové tehdy.chlast a drogy test.y pak to začlo.predvolani tam a tam.proc auto jelo 90kmh minuli týden jak se jezdí 80.proc jelo na out bez karty 50 m na dvoře z myčky na kanál.proc má za oknem to či ono,police kokotiny.proc jel měsíc zpět po CZ v neděli ve dvacet hodin večer jak je zákaz.v moment nehody mu byl zlustrovan mobil.zda nepsal SMS atd.zda neseděl na Facebooku jak řídil atd.celkove totální opruz a to podotýkám že jel hlavní s viník byl Passat.Pisu to jen pro to jak někdo litá věcné kilem,bez karty atd,tak všeho do časů....
ned led 05, 2020 1:20 pm

DriverBrno
Příspěvky: 3427
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

jose: můj kolega zase zažil něco podobného s osobákem..vyloženě jeho vina..v M. Horach nezastavil před tram. zastávkou bez ostrůvku a šalina údajně ještě jednou otevřela dveře z kterých vyletěla baba na jeho kastlu, dolámaná odjezd na fakultku. Průser jak sviňa, ale dostal dobré rady od policajta a skončilo to odložením případu, paradox, že to byl druhý jeho případ ubližení na zdraví za volantem (chlast tam nebyl ale šofér analfabet). Vždycky je dobré se s protistranou rychle domluvit za pomoci právníka, pokud má šofér máslo na hlavě. Ještě nejsme naštěstí v USA, kde jako viník končíš bez trenek.
ned led 05, 2020 3:39 pm

jose rabano
Příspěvky: 7554
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

Driver-ja ti věřím.chtel jsem jen naznačit ostatním že to není tak anonymní jak to vypadá na cestách a hlavně že se dá vše dohledat a to doslova.
ned led 05, 2020 8:08 pm

Uživatelský avatar
Gepas
Příspěvky: 3381
Registrován: pát črc 03, 2009 10:54 pm
Bydliště: skoro Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

jak jste se bavili o tom, že s defektem dojet na první parkoviště... tak mi roztrhlá guma už 2x ujebla vzduch a zase sem pod to musel lehat a zalamovat hadici... jakože jde o hovno, ale podruhé se mi to stalo na I/35 u Gajeru a dost mi lepila prdel, když sem tam 2x zastavil, než sem se doploužil na Janov a stejně sem zkurvil hlinikáč, páč sem zabržděný disk táhl po asfaltu...
Gepasovo - aneb toulky mladého začátečníka po naší oblíbené domovině....
http://www.gepasovo.cz
ned led 05, 2020 10:53 pm

Prouza88
Příspěvky: 6812
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

Kluci tady to šťourání vyloženě miluju, aneb kdo hledá najde :wall:
Todle mě rozesmálo, na žití nevím, možná, ale na jízdu neznám horší :D
https://www.novinky.cz/cestovani/tipy-n ... paign=null
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
ned led 05, 2020 11:31 pm

jose rabano
Příspěvky: 7554
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

Kachna,nic víc,co je pro někoho super pro druhého už méně.Urcite netoužím po milion turistů.pred x lety jsem tam dojel na fajront s dvěma paletama,Pepík mě vyfakoval že dělá do dvou o je už půl druhe :shock: .tak jsem to tam odhodil před bránou a šel zacvičit do fitu,objevil jsem jeden mini u silnice přímo tak tam drtim ty ve cviky a kdo mi našlápne na nohu???to neuhodnes,I.Bartosova......jeste se mi omlouvala jako by mi strašně ublizila :D .Jinak mě Říčany ničím nezaujaly ale.
pon led 06, 2020 9:23 am

Prouza88
Příspěvky: 6812
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

Tak se přiznejte kdo ste jel protisměrem :D
https://www.novinky.cz/krimi/clanek/na- ... paign=null
To jet tak, když si zastavíš na parkáču s frigem naopak a ráno za to zmatenej vemeš :think:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
pon led 06, 2020 10:13 am

jose rabano
Příspěvky: 7554
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

Nikdo ho nechytl??kamion co má dvacet metrů neviděli z helikoptéry???stejná kachna jak kdysi někdo dal na novu že kolem Nošovic jeli kamiony v protisměru..jen oni jeli po souběžné silnici co vede kolem...tak vypadá novinareni v CZ nikdo nemá nikde své reportéry a jen pouštějí bludy z netu
pon led 06, 2020 10:45 am

Prouza88
Příspěvky: 6812
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
pon led 06, 2020 5:26 pm

jose rabano
Příspěvky: 7554
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

Ji,zeptam se naopak,ten osobák nemá brzdy?lepší skočit do potoka rozumím
pon led 06, 2020 6:11 pm

DriverBrno
Příspěvky: 3427
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

https://www.novinky.cz/krimi/clanek/kam ... lanky-home
svodidla na D3 jsou už z Číny ? Na D1, D2 statečně odolávají.
pon led 06, 2020 6:38 pm

Prouza88
Příspěvky: 6812
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

Jožine, tudle si tu psal, jak se s tím v polsku nes*rou a neska říkali ve zprávách, že to poláci zahráli do autu, toho šoféra co odbočil na mimoúrovňovým křížením přes dvě plný a málem sejmul auto. Prej zákon tím neporušil a k soudu nepude :shock:
https://www.novinky.cz/krimi/clanek/rid ... lanky-home
No a našeho němci zavřeli za to předjetí umělecký :roll:
No a ty svodidla :roll:
Naposledy upravil(a) Prouza88 dne stř led 08, 2020 1:39 am, celkem upraveno 1 x.
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
pon led 06, 2020 7:38 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Bing [Bot] a 1 host