Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Zamčeno
Uživatelský avatar
ATW service
Příspěvky: 924
Registrován: sob dub 21, 2012 10:33 am
Bydliště: King's town
Kontaktovat uživatele:

Re: Politická debata...

Příspěvek

Pane Černý, jste si jistý, že rozumíte světu l. p. 2022?
Myslíte, že je lepší nedráždit Putina a nechat ho vraždit, zabírat a ničit cizí území? Také chcete omlouvat Putinovo Rusko, kde se bez problému zveřejňují "plány na vymazání Ukrajiny z map" (https://ria.ru/20220403/ukraina-1781469605.html), ale za vyslovení slova válka nebo invaze dostanete pár let za katrem?
úte dub 05, 2022 6:47 pm

JANEK 1
Příspěvky: 711
Registrován: čtv črc 26, 2012 12:02 am

Re: Politická debata...

Příspěvek

Máš recht Pavle, je to zbytečný. Dokonce jsem používal jeho taktiku, ty články sem šupat celý, ale ho to baví pořád. Nevím, jestli je to zoufalec nebo ho za to někdo platí. Každopádně hodnoty jsou jenom jedny.
Každého asi štve, bojí se, co bude. Ale za každou cenu se přece nemůžeme zbavit morálních hodnot, abychom měli chleba za 20,- vyhrabali se z toho po válce,
vyhrabem se z toho taky. Všichni nemůžeme žrát trávu, co by žrali ovečky.
Pan Černý je takový pohádkář, dokonce tu měl pohádkové vlákno. Dokud ho z kasáren nevyloupli, pak pomlouval kde koho,všichni mu v kasárnách ublížili.
úte dub 05, 2022 7:20 pm

Pavell
Příspěvky: 1157
Registrován: stř zář 19, 2007 5:30 pm

Re: Politická debata...

Příspěvek

Četl jsem hlášku: Ukrajinci nemůžou za vaše posrany životy. :)
úte dub 05, 2022 8:21 pm

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11932
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Re: Politická debata...

Příspěvek

Milan Černý píše:
úte dub 05, 2022 5:36 pm
Je děsné sledovat kam se náš národ dostal v ohledu na vědomosti a celkový rozhled. Jak rychle se podařilo v mladých potlačit vědomí o tom díky komu zůstala tato zem a nezměnila se v část říše.
právě jsi se povýšil minimálně na ruskýho agenta :think: mě už pasovali na zaplacenýho Putinova pomocníka :valetsesmihy: :smich:

děkuji .... :dance: :thumbud: :thumbud: :thumbud:
post_id=778890 píše:
úte dub 05, 2022 7:20 pm
Nevím, jestli je to zoufalec nebo ho za to někdo platí. Každopádně hodnoty jsou jenom jedny.
už sem jednou psal, že za každý písmenko mám kilo v modrejch :mrgreen: :mrgreen: jen pizděc se ptá furt dookola :mrgreen:

hodnoty ??? jaký hodnoty ? třeba tyhle evropský "slavnýho buzny ?? :savle: taky statečnej rusobijec

:think:




Obrázek

napadlo zdejší kovaný "demokratický " tupohlavy", že i rusku žijí obyčejní lidé ? nebo je potřeba pozabíjet všechny ?? ale to by šlo jen atomem a my MY velcí a moudří a šlechetní "zápaďané" by jsme pak nemohli vyrabovat to nerostný bohatství co ?

a schválně : Proč se v operaci Buča nejvíce angažuje právě Londýn?
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
úte dub 05, 2022 8:26 pm

JANEK 1
Příspěvky: 711
Registrován: čtv črc 26, 2012 12:02 am

Re: Politická debata...

Příspěvek

Tak je vidět, že ty máš opravdu dost. No aspoň ses odkopal a vidět, co máš rád. Ale Havla a Masaryka tahat do vašeho spolku nemusíš.
úte dub 05, 2022 11:40 pm

EL
Příspěvky: 869
Registrován: stř čer 21, 2006 9:36 am
Bydliště: Vysočina

Re: Politická debata...

Příspěvek

Janku ty jsi fakt dutej,proč se navážíš do Milana Černého?Jen proto,že nemá ten správný názor který do nás stále hustí v televizi?Co jsi za svůj nudný a zbytečný život dokázal ty?Jsi jen bezradná nicka a nula,Milanovi Černému nesaháš po kotníky ty nýmande,jsi jen eurohujerská krysa,co nikdy nic nedokázal,jen tady cintáš kraviny a necháš si vygumovat palici od těch zaručeně správných médií, je mi tě líto ty ubožáčku bez vlastního názoru.
...rád se svezu s čímkoliv...
stř dub 06, 2022 6:08 am

Milan Černý
Příspěvky: 831
Registrován: úte srp 26, 2008 9:24 pm
Bydliště: E.Beneše 10/16 Prostějov

Re: Politická debata...

Příspěvek

Tak pane Janek, nevím kam chodíte na své rozumy, ale neberu Vám je. Z armády jsem odešel sám a proč to jsem i psal. A pokud vy si dovedete vymyslet tolik příběhů jak myslíte, že já jsem si je vymyslel, tak potom jste pohádkář vy. U mnoha příběhů byly i fota. Ale to je mi celkem jedno nebot já vím co jsem zažil a prožil . Chtěl jsem od Vás argumenty a ne jen papouškování frází o hodnotách. A ano mějme hodnoty, ale nevnucujme své vidění světa těm druhým, kterí to vidí trochu jinak . To je to proč se tam válčí, protože slavný západ si myslel, že jen oni mají pravdu.
A na závěr nevím co na mých řádcích bylo tak špatně , když jsem napsal, že je třeba situaci sklidnit, že je potřeba hledat příčiny a důsledky. Že je třeba respektovat se navzájem, tedy i ty dnes tolik démonizované rusy, kteří jsou podle některých jen těmi zlými. A ne nestavím se na žádnou stranu. Jen chci , aby mé děti a narozená vnučky mohli žít bez hrůz a války. A pokud si neuvědomujete, že to už není legrace a není to hra na pc a nechápete, že nelze věci jen hrotit tak potom je zbytečné s Vámi vůbec diskutovat v případě , že Vaší schopností je urážka a útok ve jménu zachování ,,nějakých,, hodnot.
MILDATRUCK
stř dub 06, 2022 6:36 am

Pavell
Příspěvky: 1157
Registrován: stř zář 19, 2007 5:30 pm

Re: Politická debata...

Příspěvek

Milan černý. Oceňuji, že jsi schopný napsat svůj názor bez urážek a nadávek. Nicméně pokud odkazujes na neznalost historie, tak ji asi i znáš a víš, že západ měl taky po 1.sv. Válce svou jedinou správnou pravdu a dal tak vzniknout Hitlerovi. To byla chyba, trochu podobná situaci dneška. Obrovská chyba ale pak byla Hitlerovi pořád ustupovat. Co se pak dělo ví všichni. A naštěstí alespoň částečně západ tuto chybu neopakuje. Chtít jako zklidnit hlavy, když Rusové vraždí civilisty v úplně cizí zemi, asi úplně nejde.

Jinak celkove by mě upřímně zajímalo, proč zrovna kamionaci a podobne sorty lidi tak nekriticky obdivuji Rusko a Putina. Proč má úspěch zrovna v těchto kruzích.
stř dub 06, 2022 8:06 am

EL
Příspěvky: 869
Registrován: stř čer 21, 2006 9:36 am
Bydliště: Vysočina

Re: Politická debata...

Příspěvek

Proč kamionaci?No oni to jsou i běžní řemeslníci, skladníci a různé dělnické profese, vlastně to jsou všichni ti,kdo neuznávají nácky a jim podobné odnože, vidí,jak je UA zkorumpovaná, mají plné zuby té prozápadní pravdy, věčného vměšování USA do evropských záležitostí apod.
Naštěstí potkávám velmi málo lidí, kteří uznávají podporu války a potkávám převážně lidi, kteří jsou na straně obyčejných lidí bez ohledu na národnost,protože chování UA a následný vpád Ruska na UA odnesou jenom obyčejní lidé-Ukrajinci, Rusové, Češi, Slováci, Němci a další...
...rád se svezu s čímkoliv...
stř dub 06, 2022 8:10 am

JANEK 1
Příspěvky: 711
Registrován: čtv črc 26, 2012 12:02 am

Re: Politická debata...

Příspěvek

Na co si hrajete, to není pohádka o tom, jak si půjčit v Retrobusu autobus a odvést důchodce do Jeseníku. Přitom si zapnout navigaci. Tu navigaci si měl pustit Putin, aby věděl, kde leží Rusko a nechodil zabíjet do cizího státu. Jen komunista má plnou hubu západu a sám nevidí, co zde bylo v roce 1968. Tady byli taky banderovci nebo co Putin blekotá. Už se vzpamatujte vy parto lidí chčijící na kolo a bydlící v plechové boudě.
stř dub 06, 2022 8:30 am

EL
Příspěvky: 869
Registrován: stř čer 21, 2006 9:36 am
Bydliště: Vysočina

Re: Politická debata...

Příspěvek

Každej není jako ty,ty hotentote s Prdelový lhoty,to,že si chčiješ na kolo ty ještě neznamená,ze to dělají ostatní,sranda je,že bys nám to do očí nikdy neřekl a jen tady plácáš kraviny.Nemá význam se s tebou o ničem bavit,já jsem tě už davno s diskuze odepsal,ale vadí mi,že se navážíš do kolegů, kteří něco dokázali,kteří něci naučili budoucí šofery,ty vůbec nemáš úctu ke starším řidičům,nemáš úctu k ostatním lidem,ty nejspíš nemáš úctu ani k sobě,jsi absolutně bezpáteřní typ.
...rád se svezu s čímkoliv...
stř dub 06, 2022 8:44 am

JANEK 1
Příspěvky: 711
Registrován: čtv črc 26, 2012 12:02 am

Re: Politická debata...

Příspěvek

Však on ty budoucí šoféry náležitě pomluvil zde na tomto místě. Pane advokáte. Zastánce SSSR.
stř dub 06, 2022 8:51 am

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11932
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Re: Politická debata...

Příspěvek

Obrázek
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
stř dub 06, 2022 10:46 am

oldjan
Příspěvky: 820
Registrován: pon bře 24, 2008 9:03 pm
Bydliště: Liberec

Re: Politická debata...

Příspěvek

ATW service píše:
úte dub 05, 2022 6:47 pm
Pane Černý, jste si jistý, že rozumíte světu l. p. 2022?
Myslíte, že je lepší nedráždit Putina a nechat ho vraždit, zabírat a ničit cizí území? Také chcete omlouvat Putinovo Rusko, kde se bez problému zveřejňují "plány na vymazání Ukrajiny z map" (https://ria.ru/20220403/ukraina-1781469605.html), ale za vyslovení slova válka nebo invaze dostanete pár let za katrem?
ATW a ty rozumíš světu l.p. 2022...? Já moc ne, nepřijde mi normální, někomu pořád hrozit a okopávat mu kotníky , ale přitom od něj kupovat nerostný bohatství...., protože bez něj jsme v.... víš kde...
My tady děláme ramena a 3/4 světa s ním vesele výhodně obchoduje....

Co uděláme, když Rus překročí hranici Slovenska....nastarujeme našich 10 tanků a pojedeme mu vstříc...a budem křičet urrá....nebo se budem s ním snažit domluvit, aby to tady nesrovnal ze zemí, myslím, že raket je všude dost a dost....ať se na to dívám jak chci, taháme za ten kratší konec.....ke komu se asi tak přidá třeba Číňan....k těm co na něj plivou....??

Nebo jak to vidíš.....
když už něco děláš, tak to dělej pořádně
stř dub 06, 2022 11:29 am

oldjan
Příspěvky: 820
Registrován: pon bře 24, 2008 9:03 pm
Bydliště: Liberec

Re: Politická debata...

Příspěvek

JANEK 1 píše:
stř dub 06, 2022 8:51 am
Však on ty budoucí šoféry náležitě pomluvil zde na tomto místě. Pane advokáte. Zastánce SSSR.
Koukám Janku, že ty taky kopeš za SSSR, protože co byla Ukrajina.... :lol:
když už něco děláš, tak to dělej pořádně
stř dub 06, 2022 11:31 am

Zamčeno

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Google [Bot] a 1 host