Galerie, downloady, témata, ... jednotlivých uživatelů

Moderátoři: martin_100, Globe, Chomuťák, BajlachVT, tatracyber

Odpovědět
úte pro 17, 2013 1:24 pm

Pechy90
Příspěvky: 168
Registrován: čtv dub 12, 2012 5:11 pm
Bydliště: Všude zdejší

WRC.Patrik

Příspěvek

Ty voe 1,71‰ už je fakt dost já bych se při svý postavě nebyl v tohmle stavu nejspíš schopnej se do toto auta ani dostat :lol:
úte pro 17, 2013 2:36 pm

Uživatelský avatar
WRC.Patrik
Příspěvky: 162
Registrován: ned čer 05, 2011 6:18 pm
Bydliště: Veselí nad Moravou

Příspěvek

Mě policajti řekli, že ani nepoznali že jsem napitý. Já vystoupil a říkám : Musím to auto zdechat ? Mě asi nechytne už znovu,i tak sem měl problém nastartovat skrz baterku. A oni ne nemusíte, pokud máte dost benzinu. To jsem samozřejmě ještě tak nějak se snažil nahrát, aby nedošlo k dýchání. I když ho dávají nebo mají dávat vždy, tak tomu tak není, už víckrát se mi stalo,že sem nakonec nedýchal. No a když mi řekl, že vše v pořádku a provedeme dechovou zkoušku, tak sem se otočil, šel k autu , zdechl ho , a šel zpátky za ním,protože už sem věděl že to nemá smysl nechat nastartované.

Trest zatím nevím, určitě dostanu podmínku,ale nedostanu pokutu, to už vím. Je to nakonec jen zkrácené řízení se samosoudcem.
MAN TGA 480 XXL
úte pro 17, 2013 3:20 pm

Uživatelský avatar
WRC.Patrik
Příspěvky: 162
Registrován: ned čer 05, 2011 6:18 pm
Bydliště: Veselí nad Moravou

Příspěvek

Hohohoooooo nazdar pánové :) ... Tááákže, pokračuji :lol:


Soud byl tak laskavý,ochotný a spravedlivý, že mi spojil dva tresty dohromady :) . V říjnu,jsem totiž napadl ve Vizovicích jednoho borca, který mi obtěžoval přítelkyni tehdejší, a vyhrožoval mi zabitím. Dal sem mu sotva tři facky,ale i přes to, dopustil sem se trestného činu Výtržnictví. V prosinci, jak už tedy všecí víte, jsem nadýchal ...

Tresty :


Obrázek


Pokuta : 0 kč.
MAN TGA 480 XXL
pon úno 10, 2014 10:42 am

Pechy90
Příspěvky: 168
Registrován: čtv dub 12, 2012 5:11 pm
Bydliště: Všude zdejší

Příspěvek

Musíš ted sekat dobrotu :lol:
pon úno 10, 2014 10:26 pm

Uživatelský avatar
WRC.Patrik
Příspěvky: 162
Registrován: ned čer 05, 2011 6:18 pm
Bydliště: Veselí nad Moravou

Příspěvek

V klidu. Zavřít můžou - pustit musej :lol:
MAN TGA 480 XXL
čtv úno 13, 2014 6:49 pm

Uživatelský avatar
Johnny_P
Příspěvky: 2092
Registrován: ned srp 09, 2009 12:56 pm
Bydliště: Kolín

Příspěvek

prý tři facky :lol:

není to ten co jsi ho zmlátil, pak před tebou utekl do obchodu a když vylezl tak dostal další nakládačku :twisted:
Scania R streamline Topline E6 (2015) + plachta Krone(2015) lowdeck
Mými životními vzory jsou Kentán z Montargi, Bender a Homer Simpson
čtv úno 13, 2014 6:57 pm

Uživatelský avatar
M.Z.
Příspěvky: 2145
Registrován: ned kvě 15, 2011 12:36 pm
Bydliště: Čeladná
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

WRC: trochu to rozveď :lol:
R490
Nooteboom OSDS 48-03
hoonring.cz
F-150 ROUSH
KTM X-BOW
čtv úno 13, 2014 7:54 pm

RADO71

Jen formální dotaz ....

Příspěvek

Tak ono podle právníka, je pořád šance, že třeba dostanu řidičák hned po soudu zpět s tím, že zaplatím větší pokutu...
Tohle jsi napsal....prosím Tě,ten právník..nevěděl,že máš podmínku ? Nebo jo....pokud ano,tak mu uděláš velkou laskavost,když jeho jméno nikde nebudeš říkat.Vůbec nic ve zlým...opět člověk musí ocenit tu přímnost.Jen .....
čtv úno 13, 2014 8:47 pm

Uživatelský avatar
WRC.Patrik
Příspěvky: 162
Registrován: ned čer 05, 2011 6:18 pm
Bydliště: Veselí nad Moravou

Příspěvek

Takže Rado :) , v době kdy sem nadýchal, ještě nikdo netušil, že budu uznán vinen z těch ,,tří facek '' . Pořád jsem myslel,že existuje spravedlnost, a když Ti někdo vyhrožuje zabitím v sms,obtěžuje sexuálně přítelkyni,a vypisuje Ti at si dojedeš pro nakládačku a podobně, že se to bude řešit trochu jinak. Jenže, tím chlastem za volantem jsem si u soudu asi udělal horší obrázek,a nic víc už je nezajímalo. Mohl jsem se odvolat,ale evidentně už by to nemělo smysl. Zaujatost je silná věc ,a nepatřím k nejsvatějším v tomto směru,takže jsem rád,že to dopadlo ,,jen'' jako výtržnictví s podmínkou a zákazem na tři roky na Zlínský Okres.

Johny : Ticho :lol: , nemusí to každý vědět . Já mám za to, že to byl jen průplesk :lol:
MAN TGA 480 XXL
stř úno 19, 2014 9:07 pm

Uživatelský avatar
WRC.Patrik
Příspěvky: 162
Registrován: ned čer 05, 2011 6:18 pm
Bydliště: Veselí nad Moravou

Příspěvek

M.Z. Není co rozvádět ...



Obrázek
MAN TGA 480 XXL
stř úno 19, 2014 9:11 pm

Uživatelský avatar
Pavel Šebek
intercool
Příspěvky: 10892
Registrován: ned říj 21, 2007 4:55 pm
Bydliště: Bystřice

Příspěvek

Lepší je odmítnout dechovou zkoušku a odběr, u mě to bylo na půl roku řidičák a 25 tis. pokuta + tyčka správní řízení. Co profesák, to nevím, nikdo ho po mě nechtěl a stejně už mi propadnul.
BES - běs
stř úno 19, 2014 9:55 pm

mtc

Příspěvek

No nevím,nechci nikoho soudit,ale tobě už by jsem papíry nedal.Jestliže někoho napadneš opakovaně a ještě přijdeš a chceš přeparkovat v podnapilém stavu tak to nemáš v hlavě v pořádku.
čtv úno 20, 2014 5:44 pm

Johnys1
Příspěvky: 10
Registrován: sob čer 09, 2012 12:16 am
Bydliště: za vodou v rákosí

Příspěvek

No nevím,nechci nikoho soudit,ale tobě už by jsem papíry nedal.Jestliže někoho napadneš opakovaně a ještě přijdeš a chceš přeparkovat v podnapilém stavu tak to nemáš v hlavě v pořádku.


To se mi líbí :D
čtv úno 20, 2014 6:12 pm

Uživatelský avatar
Pavel Šebek
intercool
Příspěvky: 10892
Registrován: ned říj 21, 2007 4:55 pm
Bydliště: Bystřice

Příspěvek

mě už taky někteří přáli, aby mi je nevrátily nikdy :lol:

Tak ono je jistě horší někde namočenej popojet s osobákem, než otočit Almerii na smyk :wink:
BES - běs
čtv úno 20, 2014 8:01 pm

Odpovědět

Zpět na „Uživatelská sekce“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host