Galerie, downloady, témata, ... jednotlivých uživatelů

Moderátoři: martin_100, Globe, Chomuťák, BajlachVT, tatracyber

Odpovědět
Uživatelský avatar
WRC.Patrik
Příspěvky: 162
Registrován: ned čer 05, 2011 6:18 pm
Bydliště: Veselí nad Moravou

WRC.Patrik

Příspěvek

Ahoj,tak si asi budu muset taky založit vlastní toto oné , nebo zatím nikoho takto neznám,nepotkávám a kdesi cosi odtud z Truck Fora.
Jezdím teprve dva týdny na velkém autě, před tím 2 roky na solo 15 T pouze CZ a SK . Nyní CZ,SK,A. Nejčastěji na trase Svitavy - Pernitz a zpátky vždy něco tahnu z Vídně a pod.někam k nám do Republiky jako zpátečku. Je mi 22, bydlíště Hodonínsko, a jinak nevím co :lol: . Přidám fotku auta a fotku ksichtu,aby mě třeba někdo někde poznal. Nijak zvlášt auto vybavené není,takže mě moc ani není podle čeho poznat. Nahoře na skle mám jen napsané MAN TopUsed ,ale to asi taky nebudu jediný. Jinak at jedu kdekoliv jsem vždy na CB 10, i v Rakousku atd. Zatím ještě bojuju celkem s couváním sem tam někde k rampě, tak se kdyžtak nesmát, a pomoct :D


Obrázek

Obrázek
MAN TGA 480 XXL
ned zář 29, 2013 12:32 pm

Uživatelský avatar
zdenekjihlava
Příspěvky: 1569
Registrován: sob zář 04, 2010 10:53 am
Bydliště: jihlava

Příspěvek

Jo zadny uceni z nebe nespad :lol: tak hlavne opatrne a casem to nacvicis :lol:
Zijte dlouho a blaze.
ned zář 29, 2013 12:37 pm

Uživatelský avatar
WRC.Patrik
Příspěvky: 162
Registrován: ned čer 05, 2011 6:18 pm
Bydliště: Veselí nad Moravou

Příspěvek

No mě pomůže jen když někdo ukáže že je to tam cajk :lol: bo jinak mám vždy strach že už jsem nějak moc blízko u toho druhého auta a že ho očešu..tak lezu na třikrát ven :oops:
MAN TGA 480 XXL
ned zář 29, 2013 12:40 pm

Uživatelský avatar
Gepas
Příspěvky: 3381
Registrován: pát črc 03, 2009 10:54 pm
Bydliště: skoro Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

je lepší si 3x vylést, než něco zkurvit... já si byl tak jistej, že to vyjde, že sem před 14ti dny potáhl návěsem přenosné zábradlí z cesty až do firmy :lol:
Gepasovo - aneb toulky mladého začátečníka po naší oblíbené domovině....
http://www.gepasovo.cz
ned zář 29, 2013 12:48 pm

Uživatelský avatar
WRC.Patrik
Příspěvky: 162
Registrován: ned čer 05, 2011 6:18 pm
Bydliště: Veselí nad Moravou

Příspěvek

Tak ono toto konkrétně bylo ve Vídni v nějaké firmě, název už nevím,a tam se nedalo nijak otočit abych mohl couvat na kratší ruku,takže jsem musel přes ruku a třikrát lezl ven no... :roll: A z toho někam dojedu, a řeknu si parádička, tady to mám po ruce, to je v klidu - no a doseru to ještě víc :lol: . Jinak zatím se mi nic nepovedla orvat, krom teda odřít gumy na jednom kruháči z boku,ale v poho , voda to spravila a defekt se mi naštěstí vyhnul - prozatím. A jednou jsem zajel do uličky špatně a musel tak 800m couvat,ale naštěstí rovně takže to je jak s osobákem.

btw.: jo ještě jsem zapoměl :lol: nechal jsem si dvě kurtny na baterkách, při vykládce, že je pak hodím do kastlu jak budu složený... staré,hnusné, ale zapoměl jsem na ně... jel jsem pryč z firmy, a tam je to hned uzké z toho Pernitzu od SCA,takže se tam krom dvou-tří míst nedá rozumě zastavit až po Wollesdorf. No a hned v první prudké pravé sem viděl v zrcátku jak mi vyletěli do boku,naštěstí nikdo nejel a spadli do škarpy...kdyby ostali na cestě tak zastavím at se děje cokoliv,ale když sem viděl že jsou ve škarpě a nikdo neudělá o ně defekt , a navíc už stejně měli své za sebou,tak sem je tam nechal a jel dál.
MAN TGA 480 XXL
ned zář 29, 2013 12:52 pm

Uživatelský avatar
zdenekjihlava
Příspěvky: 1569
Registrován: sob zář 04, 2010 10:53 am
Bydliště: jihlava

Příspěvek

i to se stane.Ja takhle prisel o konvici na kafe.Na baterkach jsem uvaril kafe a yapomel to uklidit a konvice odletela kamsi do pryc jeste ye aspon varic tam vydrzel.Ten je drazsi :lol:
Zijte dlouho a blaze.
ned zář 29, 2013 1:05 pm

Uživatelský avatar
WRC.Patrik
Příspěvky: 162
Registrován: ned čer 05, 2011 6:18 pm
Bydliště: Veselí nad Moravou

Příspěvek

Tak to nepotěší :roll: ,ale pořád lepší jak ten vařič no. Jinak ještě jsem si zaplatil krásných 220e , jinak zatím nic no :twisted:
MAN TGA 480 XXL
ned zář 29, 2013 1:13 pm

Uživatelský avatar
WRC.Patrik
Příspěvky: 162
Registrován: ned čer 05, 2011 6:18 pm
Bydliště: Veselí nad Moravou

Příspěvek

a z poruch : bufik nešel, stěrače odešel motorek,tak mi dispečerka dovezla k Brnu nový a přehodil jsem si to, a ted mi upadl v pátek výfuk, takové to spojovací koleno a návěsem jsem to přejel. Takže ráno jedu na 6 tady u nás ve Veselí nad Moravou do bývalého ČSAD , dají mi nový a valím do Svitav naložit Pernitz papír. A auto mi ještě začlo psát na palubce že : Opotřebení brzdových destiček. Při tem používám skoro pořád retardér,tak asi už toho mají dost za sebou. Napsal jsem to na firmu, a jen mi odepsali že ok,že to berou na vědomí :shock: ...
MAN TGA 480 XXL
ned zář 29, 2013 1:15 pm

romus145
Příspěvky: 883
Registrován: sob úno 16, 2013 6:14 pm
Bydliště: Moravské Budějovice

Příspěvek

Počky nejsi ty náhodou Patrik Ková* z Veselí? Že ses ani nepochlubil, že jdeš jezdit. :) :D Až budu ve Vracově tak dojedu jestli budeš teda doma
ned zář 29, 2013 1:52 pm

Uživatelský avatar
WRC.Patrik
Příspěvky: 162
Registrován: ned čer 05, 2011 6:18 pm
Bydliště: Veselí nad Moravou

Příspěvek

Jsem no :lol: , ty jsi taky všude že ? :lol:
MAN TGA 480 XXL
ned zář 29, 2013 2:07 pm

Uživatelský avatar
Gepas
Příspěvky: 3381
Registrován: pát črc 03, 2009 10:54 pm
Bydliště: skoro Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

jakej papír taháš do teho Rakouska? na paletách nebo role?
Gepasovo - aneb toulky mladého začátečníka po naší oblíbené domovině....
http://www.gepasovo.cz
ned zář 29, 2013 6:21 pm

Uživatelský avatar
Johnny_P
Příspěvky: 2092
Registrován: ned srp 09, 2009 12:56 pm
Bydliště: Kolín

Příspěvek

my jsme tam pravidelně vozili starý sběrový papír drcený a zmačkaný do kostky.
Praha-> Frohnleiten.
V Papíre samozřejmě bylo psáno, že papír vezu z Německa
(český by pro ně asi nebyl dost dobrý :lol: )
Scania R streamline Topline E6 (2015) + plachta Krone(2015) lowdeck
Mými životními vzory jsou Kentán z Montargi, Bender a Homer Simpson
ned zář 29, 2013 6:29 pm

Uživatelský avatar
WRC.Patrik
Příspěvky: 162
Registrován: ned čer 05, 2011 6:18 pm
Bydliště: Veselí nad Moravou

Příspěvek

Přesně tak, vozím to zmačkané v balíku omotané drátama... ale nekurtuju to... ale asi bych měl...
MAN TGA 480 XXL
ned zář 29, 2013 7:22 pm

jk
BAN
Příspěvky: 187
Registrován: sob srp 31, 2013 9:45 pm
Bydliště: kaplice

Příspěvek

kurtovat to nebudeš do 1. kontroly, ono až ti rakušák vysmrkne 800 € kauci, tak už to budeš dělat automaticky- a jinak je to od tebe nezodpovědnost
ned zář 29, 2013 7:58 pm

Uživatelský avatar
WRC.Patrik
Příspěvky: 162
Registrován: ned čer 05, 2011 6:18 pm
Bydliště: Veselí nad Moravou

Příspěvek

Dobře,ale to co má za význam ? Kurtoval jsem to první tři nakládky,na fest a než jsem dojel tak kurty byly uplně na volno... přišlo mi to zbytečné, kurtovat papír dál...
MAN TGA 480 XXL
ned zář 29, 2013 8:13 pm

Odpovědět

Zpět na „Uživatelská sekce“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host