Dotazy o legislativě v dopravě, koncesích, zákazech jízd apod.

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-

Lungo
Příspěvky: 341
Registrován: stř črc 01, 2009 12:49 pm
Bydliště: Ceske Budejovice

Příspěvek

TP:
Jo přesně tak, ale to je jen z říše snů. :(
čtv črc 19, 2012 11:17 pm

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11931
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

milan.p

Příspěvek

a co kalkulačka??? ta nestačí,,,,,,,,??? na ty chyby :wink:
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
čtv črc 19, 2012 11:48 pm

jindra168
Příspěvky: 9
Registrován: úte črc 17, 2012 8:38 pm
Bydliště: Ostrava

Příspěvek

Jo to je vždy legrace, když spedice nabízí přepravy za vyděračské ceny, ale když člověk nabídne něco jim za lepší cenu, tak je to pro ně strááášně málo, že jim to tak nikdo není ochoten jezdit :D

Vykašlat se na spedice. A když tak jen na určité přepravy, žádné kolečka, to nikam nevede...
pát črc 20, 2012 10:03 pm

MAGNUM
Příspěvky: 24
Registrován: pon kvě 15, 2006 8:52 pm
Bydliště: Brno

Příspěvek

Všechny rádoby ŠPEDITÉRY co sedí doma u ráálu a jiných ču.ákovin, a podlízají ceny jen proto že jediné náklady co mají je raal a mobil by se mělo pověsit na větev vedle česmadu.Sou to zloději, hajzli podvodníci a bezpáteřní svině co nemají ani páru o dopravě. Mlátit,liskat a kopat do hlavy v pracovních botech. Jinak se jich nezbavíme.Potom není na výplaty a jiné.

PRAŠIVCI ZKUR.ENÍ,KONCENTRÁK NA NĚ!!!!!!!!!!!!!!
sob črc 21, 2012 5:26 am

vašek
Příspěvky: 1449
Registrován: úte úno 19, 2008 12:02 pm
Bydliště: Morava

Příspěvek

má pravdu předsedo :D spedice jsou mor, v podstatě každá přeprava je pro ně zpátečka :liar:
sob črc 21, 2012 9:20 am

Uživatelský avatar
Brutus
Příspěvky: 176
Registrován: pon kvě 21, 2012 9:00 pm
Bydliště: Jižní Čechy

Příspěvek

Ano je tomu přesně tak.
Politika v dopravě versus panelákový špeditér.
sob črc 21, 2012 12:25 pm

Uživatelský avatar
pavel78
Příspěvky: 1298
Registrován: čtv led 29, 2009 2:06 pm
Bydliště: Budyně nad Ohří

Příspěvek

Trochu bych to uvedl na pravou míru . MOR jsou dopravci kteří jezdí pod náklady a ne ty spedice, nemyslíte? :wink:
:hand:
sob črc 21, 2012 12:59 pm

Lungo
Příspěvky: 341
Registrován: stř črc 01, 2009 12:49 pm
Bydliště: Ceske Budejovice

Příspěvek

No to teda nevím. Dopravce je odkázanej na to co mu spedice dá. A najdi spedici který řekneš: Prosím vás já to za 22 nepojedu, zdražila se nafta, jsou drahé mýta. Já vám to pojedu jen za 28. A na spedici určitě řeknou: Máte pravdu je to hrozné, tak mi vám dáme radči 30 at máte taky na něco pro rodinu.

:wall: :wall:

A že se dopravci odlejzaj? A co jim tady v CZ zbejvá? když se není stát schopnej o tu zlodějnu na spedicich postarat a mi dopravci nedržíme při sobě.
chtěl bych vidět tebe kdybys měl třeba 5 aut a zavolali ti z firmy kde jezdí stab. práci dopravce xy za 28 a řekli ti že ti to daji na všechny auta ale musíš to jezdit za 27. Myslím že bys jim líbal nohy. A o tom to je. PS: ty ceny jsem si vyfantazíroval :lol:
sob črc 21, 2012 1:58 pm

Uživatelský avatar
pavel78
Příspěvky: 1298
Registrován: čtv led 29, 2009 2:06 pm
Bydliště: Budyně nad Ohří

Příspěvek

ok beru to podle sebe, nic víc. mám dvě velké auta, jedno práce na přímo - to jezdí, druhé jsem se plácal chvíli jak to šlo (i raal) a teď ho mám v depozitu, protože to radši odstavím než jezdit za almužnu. Znám v mém okolí dost kteří to dělají stejně, ale stejně se najdou tací co se nesmyslně vytěžují pod cenou. takže můj názor je pořád stejný. Když ta doprava není žádná hitparáda, jako že není, tak je k tomu potřeba jiný zdroj příjmu - jinou radu nemám.
:hand:
sob črc 21, 2012 4:09 pm

vašek
Příspěvky: 1449
Registrován: úte úno 19, 2008 12:02 pm
Bydliště: Morava

Příspěvek

víme jak to chodí, když je práce habaděj tak jedu 90km na vnitru klidně i za 5 tis a ještě jsou rádi. Jak přituhne tak ti nedají ani 3. Firmy nemají problém platit 30+mýto, dokud tam nepřijde nějaký ocas ze spedice že jim ty auta poshání do 28kč/km z raalu, a dopravci pak nedá ani 25 :( špedice zkur.. vše na co přijdou :x
sob črc 21, 2012 4:39 pm

Uživatelský avatar
roadtrain
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 10567
Registrován: sob črc 04, 2009 3:51 pm
Bydliště: CZ-Slezsko-Slaskie

Příspěvek

tomu se říká businnes :?: konkurence a tak podobně,ke všemu když existují dopravci co jsou ochotni jezdit za 20 kč/km
Steinkohle kipper Orientexpress
.................
Bonzáky je třeba spacifikovat,bohužel rozbít ciferník jim nelze,takže je třeba odstřihnout je od zdroje informací.
sob črc 21, 2012 6:34 pm

Mack
Příspěvky: 1586
Registrován: čtv úno 08, 2007 12:42 am
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

jak tu nekteri pisou, to by se muselo vratit do komunisticke doby kdy vsude vse stalo stejne penize a udavali se ceny.


Tohle je volny trh. A je to jen o tom kdo to prezije....

Proto si myslim ze stat by nemel udavat za kolik se o pojede. Je to jenom na tom zda nekdo tu praci za tolik penez udela.

Kdyz to vezmu z jine strany, jsou tady nazory proc mame nejdrazsi dalnice ze jsou predrazeny apod......
Stavebni firmy vedi za kolik to udelat maji a nemaji aby si namastili kapsu
sob črc 21, 2012 6:47 pm

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11931
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

roadtrain

Příspěvek

za 20/ km :?: :?: :?: :think: takovej "balík"???? už sem viděl i za 17,50 :roll: :wall: :wall: :wall: :wall: :withstupid: :withstupid:
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
sob črc 21, 2012 11:04 pm

Uživatelský avatar
roadtrain
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 10567
Registrován: sob črc 04, 2009 3:51 pm
Bydliště: CZ-Slezsko-Slaskie

Příspěvek

no a jsme u jádra věci,každý nadává vždy na ty druhé.
ale je to otom že každý si dovolí to co mu dovolíme my.
proč by někdo měl dát více,když se vždycky najde někdo kdo jede za méně.
Steinkohle kipper Orientexpress
.................
Bonzáky je třeba spacifikovat,bohužel rozbít ciferník jim nelze,takže je třeba odstřihnout je od zdroje informací.
sob črc 21, 2012 11:56 pm

Žorž.FH12
Příspěvky: 1054
Registrován: stř črc 01, 2009 12:53 am

Příspěvek

Mack ano .. základní princip tržního hospodářství.. nabídka je je funkční a aktuální do té doby dokavad ji dokáže poptávající vzít .. jenže průser nastává v okamžiku kdy poptávající rychleji bere než myslí .. nebo jeho mentální výbava nestačí na jednoduchý výpočet příjem mínus výdaj mínus zisk odpovídající vynaloženému úsilí rovná se nula..

Cenou útěchy zůstává že zatím nejsme ti nejhorší .. respektive může být i hůř :wink:
ned črc 22, 2012 2:20 am

Odpovědět

Zpět na „Podnikání v dopravě“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host