Dotazy o legislativě v dopravě, koncesích, zákazech jízd apod.

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-

vaclavo
Příspěvky: 33
Registrován: sob srp 07, 2010 7:34 pm
Bydliště: Trinec

Rakousko-Italie -Německo stabilni práce plachty

Příspěvek

Nabídka na plachty podle počtu vytížených vozidel 0,95-0,97euro každy ujety km, stála prace na plachtu splatnost 45 dnu možnost i po 15 dnech.
pát črc 13, 2012 9:35 am

TeSi
Příspěvky: 2150
Registrován: pát črc 06, 2007 12:44 pm
Bydliště: Vysočina

Příspěvek

Docela důležitá otázka. Placeno je to v kolečku, nebo je třeba hledat vytížení na prázdné cesty?
pát črc 13, 2012 11:51 am

vaclavo
Příspěvky: 33
Registrován: sob srp 07, 2010 7:34 pm
Bydliště: Trinec

Příspěvek

placeno v kolečku plny prázdný
pát črc 13, 2012 1:38 pm

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11931
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Příspěvek

další překupník??? :think: :valetsesmihy: :valetsesmihy: :valetsesmihy: :valetsesmihy:
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
pát črc 13, 2012 3:20 pm

Lungo
Příspěvky: 341
Registrován: stř črc 01, 2009 12:49 pm
Bydliště: Ceske Budejovice

Příspěvek

Ale už nenapíše že km dle počítače a ne reality. A Rakousko a IT za tyhle peníze? hodně štěstí. Martas máš pravdu- jen překupník co bude sedět doma a bude z tebe žít a kdoví jestli ti zaplatí.
pát črc 13, 2012 6:58 pm

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11931
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Lungo

Příspěvek

Ty voe.... :D jezdil sem Ewals D. Maurice Word, (obojí práce bomba),,,ale ta cena....e-3 , i pod waltrem i pár dalších "schopných " spedic.....vše je to echt matroš...doporučuji ....za začátku tolik a tolik v kolečku.... jůůůůů pak hee tak tam - a tohle - a tam to takle... ve finále si na max 0,85 se všim všudy....co jsme dementi? nebo co... sklopky Vítotrans nebo jak se jim nadává čubkám s ruskym majitelem... kurví ceny za 17,50, tak jak můžeš solidně podnikat???? bez nějaký kurvárny a švindlu .... :mad: :mad: :mad: :mad: ať mi sem někdo hodí rentabilitu na Km ,,,že kecám kolik mu vyjde ???? a hlavně bez svindlu????? :!: :!: :!: :!: :roll: ať jdou do píči ,,všichni tihle vymrdaný šmejdí.... pardoon :roll:
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
pát črc 13, 2012 7:31 pm

vašek
Příspěvky: 1449
Registrován: úte úno 19, 2008 12:02 pm
Bydliště: Morava

Příspěvek

nevím, mám 3 návěsy na vnitro a náklady mi vychází na 18-19 na km a to nepočítám úplně vše do detailu. Málokdo má tu odvahu to hodit na papír komplet se vším všudy do všech detailů, kancelář, účetní,sociálky, pojistky atd.
neumím si představit že bych jezdil EU za euro a platil mýtné v A,DE,I, ze svého. Možná to těm co mají 10 aut a více vychází nákladově jinak než nám malým.
pát črc 13, 2012 9:49 pm

vaclavo
Příspěvky: 33
Registrován: sob srp 07, 2010 7:34 pm
Bydliště: Trinec

Příspěvek

panove je to přímo od rakouske spedice ale Vás se to netyka to je jen možnost pro ty co shaní praci na auta
sob črc 14, 2012 12:50 pm

Ozzizo
Příspěvky: 48
Registrován: úte zář 29, 2009 2:59 pm
Bydliště: na čtyřech perech

Příspěvek

Přímo od rakouské spedice s procentama pro tvoji kapsu:-).... Minulý týden jsem poslouchal naše dispečery, kteří práce srovnávali nabídky od D/At spedic pro fixní nasazení kamionů /plachet/ a žádná nebyla pod 1€/km. Spíš 1,05€/km a vic. Jen tak pro info, aby šmelina zas tak nekvetla:-)
sob črc 14, 2012 4:46 pm

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11931
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Příspěvek

no :think: pokud chce někdo č. přímo do kifersfeldenu tak mu ho s radostí dám....může si práci domluvit na přímo :wink:
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
sob črc 14, 2012 5:02 pm

zdenek28
Příspěvky: 61
Registrován: ned lis 20, 2011 6:16 pm
Bydliště: Most

Příspěvek

nemají náhodou v německu, rakousku stanovenou minimální cenu na 1km? mám za to že to je snad 1euro a pod to nesmí jít, bohužel u nás tu cenu můžeš tlači, jak chceš a je vše v pohodě :(
pon črc 16, 2012 9:05 pm

Lungo
Příspěvky: 341
Registrován: stř črc 01, 2009 12:49 pm
Bydliště: Ceske Budejovice

Příspěvek

Vaclavo
Máš pravdu, že to není pro nás. Mi máme naštěstí mozek. Měl bys to dát někam na Rumunský nebo bulharský forum. Ale je možné že to veme i někdo tady. Někdo kdo nemusí splácet auto a i tak mu nezávidím. Martin má uplnou pravdu. Zaplat pánbuh práci mám a nejsem odkázanej na takovéhle zlodějny.

Martin440
Zrovna jsem to nedávno počítal. Když vemu cca 1eur na km tak po rozpočítání všech nákladu komplet, tak zbejvá cca 4-6 kč z kilometru. Ale to bude u každého trochu jiné. Záleží za kolik jezdí, jak vysokéj má leasing atd atd. A pokud jezdí IT nebo A tak to nechci ani domyslet co zůstane z 0.85 eur na km. Hodně se to dá vylepšit tankováním v Luxu, levným autem atd atd.

Vašku

Já to komplet spočítal. Za to euro by to ještě jakš tak šlo, ale né IT a A. Ale je to těžké škatulkovat. Každej to máme jinak.

Ale s těma cenama je to hnus všude a nemůžete se divit že i tady se to ukáže.
pon črc 16, 2012 11:03 pm

milan.p
Příspěvky: 493
Registrován: úte čer 24, 2008 9:16 am
Bydliště: Praha

Příspěvek

Jezdím pro spedici se solem, kde mají spočítané náklady na chladáky, tandemy+ návěsy na vnitru 24kč/km, včetně odpisů a platů uklízeček. Práci prodávájí za 21kč a nemají nedostatek aut. Kde je chyba?
úte črc 17, 2012 12:21 am

jindra168
Příspěvky: 9
Registrován: úte črc 17, 2012 8:38 pm
Bydliště: Ostrava

zdenek28

Příspěvek

No já nevím, Němci mnohokrát nabízejí práce těžce pod euro... kolikrát i po jejich vnitru to euro nedají... ale nevím nevím
čtv črc 19, 2012 7:38 pm

TP
Příspěvky: 1976
Registrován: úte kvě 03, 2011 9:37 pm
Bydliště: Řevnice

Příspěvek

Všechno jeto zlodějna,mýto má platit odběratel a né dopravce.Takže poctivá cena je jedno euro plus mýto.Ježdění ven jsem zrušil po zavedení mýta v D,jezdim jen vnitro a po okrskách jak nějaká krysa.Chce stát mýto,tak at zavede to že se mýto v plné palbě přeučtuje na konečného odběratele tj.na zákazníka nebo špedici at pan podvodník špeditér má také nějaké ty náklady :lol: :lol: :lol:
čtv črc 19, 2012 10:17 pm

Odpovědět

Zpět na „Podnikání v dopravě“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host