Galerie, downloady, témata, ... jednotlivých uživatelů

Moderátoři: martin_100, Globe, Chomuťák, BajlachVT, tatracyber

Odpovědět
Francoa
Příspěvky: 72
Registrován: čtv zář 20, 2012 11:17 pm
Bydliště: Liberec

Francoa

Příspěvek

Zdravim všechny řidiče! Jmenuji se Martin a jsem z Liberce, narodil jsem se v prosinci 1990 a od malička jsem obdivoval kamiony a truckery! už asi v 9ti letech jsem pochopil, že Scania je nejkrásnější :-D a nejlíp se člověj naobědvá v Magnumu :-D Nějak sem na kamiony furt koukal a pořád nad nima přemejšlel... Po vystudování automechanika a nástavby - technický podnikání jsem hned šel za volant, teď už skoro rok a půl jezdim na 7,5 tuně vnitro, je to hezkej začátek, spoustu věcí jsem se tu naučil! Od ukurtování nákladu přes ježdění ještěrkou a paleťákem až k papírování... A samozřejmě i trochu umět ovládat větší auto, i když ty 7,5 tuny sou pořád takový dodávky. Nemám moc rád přeplácaný Kamiony všema různejma zbytečnostma, tuning nemám rán u osobáků ani u kamionů a někdy se divim proč má tolik řidičů na čelnim skle tak strašně moc věcí, že ani nemůžou pořádně vidět ven - i když asi viděj a na schopnostejch jim to nic nebere. Přidám sem pár fotek Služebního vozu i mího osobáku - Porsche je pro mě srdcová záležitost stejně jako Scania, ale tu si jen tak nekoupim a můžu jen doufat že se ke mě někdy dostane...

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
pon říj 08, 2012 12:23 pm

david
Hlavní admin
Příspěvky: 5752
Registrován: úte úno 28, 2006 8:41 am
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Zdravím též-liberečáka:-)
Čeče, ta poslední fotka mě docela rozesmála. V Liberci je takovejch pěknejch míst na focení auta...a on si stoupne pod reklamu Syneru :-) Ale to už je na chuti každého soudruha, že... :lol:
Čí je ten Midlum? Takovýho podobnýho má jeden malej dopravce z Karlova, ale ten má jméno na dveřích:-)
pon říj 08, 2012 6:22 pm

Francoa
Příspěvky: 72
Registrován: čtv zář 20, 2012 11:17 pm
Bydliště: Liberec

Příspěvek

Já vim, je to strašný! Já to vždycky jezdil fotit na to horní parkoviště co je u Arény, jenže už tam je závora a tam úplně na to horní sem se taky nedostal kvůli nějakejm záterasám tak sem to šoupl sem :-D ... Jinak jezdim u firmy co má sídlo v Oldřichově, malá lisovna co má jen tohle auto, takže odvážim výrobky a dovážim materiál všeho druhu, prostě všechno co je potřeba k fungování :-)
pon říj 08, 2012 9:59 pm

david
Hlavní admin
Příspěvky: 5752
Registrován: úte úno 28, 2006 8:41 am
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Nesvítí ti levý zadní světlo. Teda pokud si to od včerejšího večera nedal už do kupy. :-)
sob úno 16, 2013 12:06 pm

Francoa
Příspěvky: 72
Registrován: čtv zář 20, 2012 11:17 pm
Bydliště: Liberec

Příspěvek

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Můj současný kamion.
sob bře 23, 2013 9:35 am

StrejdaChuligan
Příspěvky: 826
Registrován: stř led 04, 2012 7:55 pm
Bydliště: Broumov

Příspěvek

peknej helmut,ale ta potkova nevim nevim :-) ale hlavne ze se tam libi tobe :-)
Je vsem hovno po tom, kde jsem a kde jsem byl.
sob bře 23, 2013 10:56 am

david
Hlavní admin
Příspěvky: 5752
Registrován: úte úno 28, 2006 8:41 am
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Midlum ti už byl malej jo? :lol:
sob bře 23, 2013 4:20 pm

Francoa
Příspěvky: 72
Registrován: čtv zář 20, 2012 11:17 pm
Bydliště: Liberec

Příspěvek

Jojo, už to chtělo zkusit něco většího :-) ... Jinak podkova je pro štěstí. A mě na masce připadá velice grandiózní, famózní, místy až, futuristická... :-D :-D
stř bře 27, 2013 9:12 pm

Odpovědět

Zpět na „Uživatelská sekce“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host