Moderátoři: martin_100, Olda, cuisine, Pavel Bíteš

jog!n
Příspěvky: 731
Registrován: sob bře 25, 2006 5:54 pm
Kontaktovat uživatele:

TruckFest Autotec 2006

Příspěvek

Chystá se letos někdo? já určitě 8) že bychom mohli podniknot nějaký mini srázek fóra
Na přechodu pro chodce, drtí TATRA důchodce. Důchodce se vrtí, ale tatra drtí :D
http://kontejnery.ic.cz
ned dub 02, 2006 7:51 pm

martin_100
pomocný admin
Příspěvky: 2809
Registrován: stř bře 01, 2006 3:05 pm
Bydliště: beercity

Příspěvek

Hehe hak to tak vypadá tak minisrázek fora bude na Bahnech :twisted:
ned dub 02, 2006 8:59 pm

nero
Příspěvky: 3960
Registrován: stř bře 29, 2006 11:54 pm
Bydliště: Brno, Praha

Re: Autotec 2006

Příspěvek

jog!n píše:Chystá se letos někdo? já určitě 8) že bychom mohli podniknot nějaký mini srázek fóra
Já bych si tam klidně sraz dal, pokud mi do toho něco nevleze. Sraz by byl u foxů nebo u tater. Pokud bude někdo proti, tak se můžem potkat na neutrální půdě na terénním polygonu :wink: .
ned dub 02, 2006 9:57 pm

cuisine
Příspěvky: 4179
Registrován: stř bře 08, 2006 9:26 pm

Re: Autotec 2006

Příspěvek

nero píše:
jog!n píše:Chystá se letos někdo? já určitě 8) že bychom mohli podniknot nějaký mini srázek fóra
Já bych si tam klidně sraz dal, pokud mi do toho něco nevleze. Sraz by byl u foxů nebo u tater. Pokud bude někdo proti, tak se můžem potkat na neutrální půdě na terénním polygonu :wink: .
... když budou jezdit tatry nebo foxíci :lol: :oops:
ned dub 02, 2006 10:47 pm

Uživatelský avatar
andy-zmrzlík
Příspěvky: 617
Registrován: úte bře 21, 2006 9:49 pm
Bydliště: Kostelec n/Č.L.

Příspěvek

Na Truckfest v Brně se chystáme, i s tím mým babytruckem :shock: Ještě ale nevíme, jestli už v pátek nebo až v sobotu.
pon dub 03, 2006 8:48 pm

david
Hlavní admin
Příspěvky: 5752
Registrován: úte úno 28, 2006 8:41 am
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

ObrázekObrázekObrázekObrázek
ObrázekObrázekObrázekObrázek
ObrázekObrázekObrázek
pon čer 05, 2006 12:41 pm

Uživatelský avatar
andy-zmrzlík
Příspěvky: 617
Registrován: úte bře 21, 2006 9:49 pm
Bydliště: Kostelec n/Č.L.

Příspěvek

Tak jsem sem včera psala o Autotecu a Truckfestu a nějak to nemohu najít :shock: No včera to nějak blblo, hlásilo kritickou chybu, tak to bude tím. Chtěla jsem přidat foto, ale jste rychlejší.

Nero: Vzkazík jsem našla, ale pak jsme šli blbnout s autama (smyky, hrabání a tak), a jelikož jsme si je vyměnili, ve svém jsem pak měla všechno vzhůru nohama a papírek s číslem jsem našla až v neděli doma při úklidu. Tak se nezlobte, srazíme se snad někde jinde. :lol:
pon čer 05, 2006 9:11 pm

nero
Příspěvky: 3960
Registrován: stř bře 29, 2006 11:54 pm
Bydliště: Brno, Praha

Příspěvek

andy píše:Tak jsem sem včera psala o Autotecu a Truckfestu a nějak to nemohu najít :shock: No včera to nějak blblo, hlásilo kritickou chybu, tak to bude tím. Chtěla jsem přidat foto, ale jste rychlejší.

Nero: Vzkazík jsem našla, ale pak jsme šli blbnout s autama (smyky, hrabání a tak), a jelikož jsme si je vyměnili, ve svém jsem pak měla všechno vzhůru nohama a papírek s číslem jsem našla až v neděli doma při úklidu. Tak se nezlobte, srazíme se snad někde jinde. :lol:
To je v pohodě, v tu neděli jsme se už stejně neviděli, protože času moc nebylo. Akce ještě budou, akorát se musíme trošku líp domluvit. Na Autotecu bylo, zdá se, víc lidí, ale sešli jsme se jenom já, David a Martin-Happy.
Jinak jsem se taky divil, kam se poděl ten tvůj původní vzkaz :unsure:
pon čer 05, 2006 10:05 pm

david
Hlavní admin
Příspěvky: 5752
Registrován: úte úno 28, 2006 8:41 am
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Kvůli těm chybám jsme to (nechtěně) trochu smázli.

Jinak Andy, měl jsem v plánu Tě v neděli navštívit, tvůj zmrzlík byl nepřehlídnutelný....a hlavně večer na BUTYech (ach ta čeština :-D) si Vás nedalo nevšimnout. Se docela divím, že tak odvážně dupete po střeše nástavby :lol: Ale říkal jsem si, že v neděli pokecáme v klidu...
Ale v tu neděli jsem to trochu nestihl, přišla mi přítelkyně...a než jsem se dostal na plac pro truckfest, už ste byli pryč. Škoda.
úte čer 06, 2006 8:34 am

david
Hlavní admin
Příspěvky: 5752
Registrován: úte úno 28, 2006 8:41 am
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

A fotky sem strč taky, Andy ;-)
úte čer 06, 2006 8:34 am

Uživatelský avatar
andy-zmrzlík
Příspěvky: 617
Registrován: úte bře 21, 2006 9:49 pm
Bydliště: Kostelec n/Č.L.

Příspěvek

david píše:Kvůli těm chybám jsme to (nechtěně) trochu smázli.

Jinak Andy, měl jsem v plánu Tě v neděli navštívit, tvůj zmrzlík byl nepřehlídnutelný....a hlavně večer na BUTYech (ach ta čeština :-D) si Vás nedalo nevšimnout. Se docela divím, že tak odvážně dupete po střeše nástavby :lol: Ale říkal jsem si, že v neděli pokecáme v klidu...
Ale v tu neděli jsem to trochu nestihl, přišla mi přítelkyně...a než jsem se dostal na plac pro truckfest, už ste byli pryč. Škoda.
V neděli jsme museli do 12 h opustit plac. To jsem ráda, že jsem k nepřehlédnutí, když jsem odpoledna koukala z dálky na řadu aut a na ten schod dolů = zmrzlíka, tak jsem se musela vždycky smát, jaký mám prtě. A při spanilce se mi občané Brna smáli :shock:

Jinak o tu střechu jsem se taky bála, když jsem je tam viděla rozjařené... já tam lezu po kolenou a oni takhle :mad: Dneska jsem to asi dvě hodiny drhla :lol:
Obrázek
Takhle jsme sledovali koncert
Obrázek
Obrázek
Řazení na spanilku v pátek v podvečer
Obrázek
a pro ty, co tam nebyli
Obrázek
Obrázek
úte čer 06, 2006 5:48 pm

Uživatelský avatar
andy-zmrzlík
Příspěvky: 617
Registrován: úte bře 21, 2006 9:49 pm
Bydliště: Kostelec n/Č.L.

Příspěvek

A jelikož jsem většinou za fotoaparátem, na fotkách nejsem, to by je sem musel dát někdo jiný...
úte čer 06, 2006 5:50 pm

martin_100
pomocný admin
Příspěvky: 2809
Registrován: stř bře 01, 2006 3:05 pm
Bydliště: beercity

Příspěvek

andy píše: A při spanilce se mi občané Brna smáli :shock:
No třeba se nesmáli tobě ale na tebe :lol: :lol: :lol:
Hele když budeš rendu pořádně zalejvat tak ti třeba vyroste :idea: :twisted:
úte čer 06, 2006 7:08 pm

nero
Příspěvky: 3960
Registrován: stř bře 29, 2006 11:54 pm
Bydliště: Brno, Praha

Příspěvek

andy píše:A jelikož jsem většinou za fotoaparátem, na fotkách nejsem, to by je sem musel dát někdo jiný...
OK, tak tě trošku vezmu za slovo. Akorát si nejsem jistej, jestli ta vlevo jseš opravdu ty :roll:
http://galerie.girlstuning.com/images/0 ... width=1024



Upravil-martin_100 (příspěvek porušoval pravidla)Obrázek
úte čer 06, 2006 10:28 pm

Uživatelský avatar
andy-zmrzlík
Příspěvky: 617
Registrován: úte bře 21, 2006 9:49 pm
Bydliště: Kostelec n/Č.L.

Příspěvek

nero píše:
andy píše:A jelikož jsem většinou za fotoaparátem, na fotkách nejsem, to by je sem musel dát někdo jiný...
OK, tak tě trošku vezmu za slovo. Akorát si nejsem jistej, jestli ta vlevo jseš opravdu ty :roll:
:twisted: Jo, jsem to já
úte čer 06, 2006 10:33 pm

Odpovědět

Zpět na „Truckfestivaly, srazy apod.“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host