Moderátoři: martin_100, Olda, cuisine

Odpovědět
Venca Pv
Příspěvky: 3
Registrován: pon úno 14, 2011 1:36 pm
Bydliště: Prostějov

Vytěžování, práce na dodávky, zkušenosti se spedicemi atd...

Příspěvek

Toto fórum otvírám aby jsme my dopravci, mohly komunikovat a hledat lepší práci na naše dodávky. Někdo má práce hodně a nestíhá, někdo má práce málo a auta mu stojí doma. Prosím jen seriózně.
úte bře 15, 2011 3:31 pm

Uživatelský avatar
Mykesh
Příspěvky: 1259
Registrován: stř zář 19, 2007 12:40 pm
Bydliště: Praha/Teplice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Ok, kdyz seriozne, tak seriozne. Tak si to prosim prestehuj do vlakna "PODNIKANI V DOPRAVE", a nebo to smaz, protoze tam tehle temat je docela dost. :wink: :roll:
AIRBAG NEPOTŘEBUJI, UMÍRÁM JAKO CHLAP !!!
stř bře 16, 2011 12:18 pm

Vydra
Příspěvky: 115
Registrován: čtv lis 10, 2011 8:23 pm
Bydliště: ...

Příspěvek

Aké sú teraz ceny za dopravu 3,5t dodávkami? Zohľadňuje sa vzdialenosť, hmotnosť nákladu?

Totiž jedná sa mi o to, že ako som tu už niekde spomínal, nerobím autodopravu, vo firme jazdíme len pre vlastnú potrebu. Jedna kooperujúca firma nás teraz požiadala, či by sme im príležitostne 3-4x do roka nepriviezli tovar, ak im niečo bude súrne chýbať a nebudú môcť čakať na voľné auto. Cca 500 - 1000 kg, trasa Praha – Poprad (Prešov). Pýtali sa, koľko by to stálo. Nevedel som, tak som len tak od oka povedal, že okolo 0,30 € za km. Na to mi povedali, či som sa nezbláznil, že to je veľa. Vraj keď im vozí 7,5t Eurocargo a ceny má za kg/km, tak keď prerátajú tú hmotnosť, ktorú by som viezol, bolo by to omnoho drahšie ako to veľké auto, ak by sa to prepočítalo na kg/km.

Nemám v úmysle na tom zarábať, ale ani kaziť niekomu ceny, jedná sa len o výpomoc medzi dvoma dcérskymi firmami v obore, ktorý s dopravou nesúvisí.
čtv úno 23, 2012 4:46 pm

sibr
BAN
Příspěvky: 1784
Registrován: stř kvě 20, 2009 12:37 pm
Bydliště: Ostrava

Příspěvek

Vydra:
Hm – s takovýma se bav, to se ti vyplatí.
Příklad: kamion 24t za 48Kč na km = 2 kč za tunu.
Tak s dodávkou, abys pro mě vezl 1,5t za 3 kč/km? Člověk nemusí být Einstein …
S kolečkama bych pak běhal po stavbě za 0,3 Kč za km??? :) :) :) :)

Takovému chytrákovi bych chtěl dělat taxikáře. To by mi to vycházelo skoro na celou korunu za km. Ale jen kdyby jel s celou rodinou.
"Všeliké kvaltování toliko pro hovada dobré jest" učitel národů Jan Amos Komenský
čtv úno 23, 2012 5:03 pm

Uživatelský avatar
M.Z.
Příspěvky: 2145
Registrován: ned kvě 15, 2011 12:36 pm
Bydliště: Čeladná
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Řekni kooperující firmě, že za ty prachy, co ti nabízejí, se radši budeš válet doma, pokud by to neměl být jen dobrý skutek, ale výdělečná činnost.
R490
Nooteboom OSDS 48-03
hoonring.cz
F-150 ROUSH
KTM X-BOW
čtv úno 23, 2012 6:18 pm

Uživatelský avatar
Tom-Oaza
Příspěvky: 1886
Registrován: ned čer 12, 2011 12:33 pm
Bydliště: Nikol-city
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

a co jsem slysel tak revolution trans uz je prodana a ma ji nekdo jiny :wink:
Renault Master
Peugeot boxer
Iveco Daily 35C12 2x
Lancia Kappa 2,4 TDS
čtv úno 23, 2012 8:07 pm

Vydra
Příspěvky: 115
Registrován: čtv lis 10, 2011 8:23 pm
Bydliště: ...

Příspěvek

Samozrejme, že to nechceli viezť za cenu ako veľké auto, len nechceli akceptovať až taký rozdiel. Mne to je ale jedno, nech oslovia dopravcov a zistia si, koľko ich to bude reálne stáť. A hlavne ak ide prevažne o prepravu ADR.
Ja už nejako intenzívne nejazdím, venujem sa inej činnosti a na cesty idem tak 2-3x týždenne. A keď to pôjde s dopravou tak dole vodou, ako to ide teraz, tak budem rád, ak z toho časom vypadnem úplne.
ned úno 26, 2012 10:25 am

Uživatelský avatar
-jezevec-cz-
Příspěvky: 518
Registrován: stř úno 01, 2012 6:54 pm
Bydliště: Žatec

Příspěvek

To Vydra: No co si budem povidat, oni te pozadali os luzbu a meli by ti vyhovet. jinak konkretne co my jezdime na malych tyhle "expresky" tak se jezdi minimalne 10Kč (0,4e)za km a to v kolecku - placeny tam i z5 takze bych se jim na to rychle vysal za jejich ceny, bud neco potrebujou a budou platit a nebo at si proto jednou treba paletakem :D
.:: IVECO EuroCargo 2006 6V 240K 12T ::.
ned úno 26, 2012 5:04 pm

Odpovědět

Zpět na „Užitkové vozy do 3,5 tuny - dodávky, offroady,...“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti