Moderátoři: martin_100, Leoš H, Olda, Hynek

Hynek
Příspěvky: 6784
Registrován: ned bře 19, 2006 7:10 pm
Bydliště: U Mělníka

KEMPF

Příspěvek

Tohle už jsem chtěl vyfotit dávno, ale nikdy jsem neměl fo?ák - Autodoprava jaroslav Švec z Postřižína (zaváží pískem betonárky ZAPA beton) má hromadu skoro nových návěsů Kempf a na každém tenhle nádherný nápis - jakpak se asi tváří dealer této značky?? Btw tahají to za dvou a tříosými DAFy XF.

Obrázek

Pro ty, co to nepřečtou:
Návěsy Kempf - nekvalitní německý výrobek
Po předání 7 závad na nových návěsech
úte říj 17, 2006 4:08 pm

cuisine
Příspěvky: 4179
Registrován: stř bře 08, 2006 9:26 pm

Příspěvek

to už tu je někde v různých a zajímavých - já jsem se taky když jsem to viděl.
jinak údajně ty vleky jsou dotaženy individuálně a ne p¨s normálním zastoupením jako třeba kögel nebo jiní
úte říj 17, 2006 5:00 pm

Uživatelský avatar
rummi
Příspěvky: 1480
Registrován: čtv bře 02, 2006 11:57 am
Bydliště: Praha

Re: KEMPF

Příspěvek

Hynek píše:Tohle už jsem chtěl vyfotit dávno, ale nikdy jsem neměl fo?ák - Autodoprava jaroslav Švec z Postřižína (zaváží pískem betonárky ZAPA beton) má hromadu skoro nových návěsů Kempf a na každém tenhle nádherný nápis - jakpak se asi tváří dealer této značky?? Btw tahají to za dvou a tříosými DAFy XF.

[URL=http://img150.imageshack.us/my.php?image=kempfsk4.jpg]Obrázek

Pro ty, co to nepřečtou:
Návěsy Kempf - nekvalitní německý výrobek
Po předání 7 závad na nových návěsech

Těch návěsů mají devět a jsou stavěný na zakázku pro tříosý tahač ,s těmi dvousými Dafy tahají BSS.
úte říj 17, 2006 7:11 pm

Hynek
Příspěvky: 6784
Registrován: ned bře 19, 2006 7:10 pm
Bydliště: U Mělníka

Re: KEMPF

Příspěvek

rummi píše: Těch návěsů mají devět a jsou stavěný na zakázku pro tříosý tahač ,s těmi dvousými Dafy tahají BSS.
To je možné, nějak blíž jsem je nezkoumal, ale pravda je, že ty druhé návěsy mají rovné boky.
úte říj 17, 2006 7:17 pm

Uživatelský avatar
rummi
Příspěvky: 1480
Registrován: čtv bře 02, 2006 11:57 am
Bydliště: Praha

Příspěvek

cuisine píše:to už tu je někde v různých a zajímavých - já jsem se taky když jsem to viděl.
jinak údajně ty vleky jsou dotaženy individuálně a ne p¨s normálním zastoupením jako třeba kögel nebo jiní

Tak jsem mluvil přímo s jedním řidičem od Švece a ty návěsy mají přes tohohle dýlera.
http://www.vanvliet.cz/index.html
sob říj 21, 2006 9:13 pm

Uživatelský avatar
rummi
Příspěvky: 1480
Registrován: čtv bře 02, 2006 11:57 am
Bydliště: Praha

Příspěvek

http://www.vanvliet.ic.cz/prodej/000_01 ... %20196.jpg



Upravil-martin_100 (příspěvek porušoval pravidla)Obrázek
sob říj 21, 2006 9:17 pm

cuisine
Příspěvky: 4179
Registrován: stř bře 08, 2006 9:26 pm

Příspěvek

já jsem si to ověřoval a podle mých informací kempfy nejsou typově schválený a tahaj se indivindi
sob říj 21, 2006 9:24 pm

Uživatelský avatar
rummi
Příspěvky: 1480
Registrován: čtv bře 02, 2006 11:57 am
Bydliště: Praha

Příspěvek

cuisine píše:já jsem si to ověřoval a podle mých informací kempfy nejsou typově schválený a tahaj se indivindi
Vzali je proto že jsou hodně lehký a oni musí vozit co největčí tonáž a prý vozí 34 tun písku ofiko.Oni jezdí každý den přes Klíčov ,tak asi víš co je donutilo jít do těch lehkých návěů :lol:
sob říj 21, 2006 9:39 pm

cuisine
Příspěvky: 4179
Registrován: stř bře 08, 2006 9:26 pm

Příspěvek

rummi píše:
cuisine píše:já jsem si to ověřoval a podle mých informací kempfy nejsou typově schválený a tahaj se indivindi
Vzali je proto že jsou hodně lehký a oni musí vozit co největčí tonáž a prý vozí 34 tun písku ofiko.Oni jezdí každý den přes Klíčov ,tak asi víš co je donutilo jít do těch lehkých návěů :lol:
no to jim pak zbývá 14 tun na tahač a návěs .. to není moc .. vím že u klíčova je cedule vážení vozidel a šipka ale nevim esi tam jsou nějaký váhy v silnici či co :oops:
sob říj 21, 2006 11:09 pm

Uživatelský avatar
rummi
Příspěvky: 1480
Registrován: čtv bře 02, 2006 11:57 am
Bydliště: Praha

Příspěvek

cuisine píše:
rummi píše:
cuisine píše:já jsem si to ověřoval a podle mých informací kempfy nejsou typově schválený a tahaj se indivindi
Vzali je proto že jsou hodně lehký a oni musí vozit co největčí tonáž a prý vozí 34 tun písku ofiko.Oni jezdí každý den přes Klíčov ,tak asi víš co je donutilo jít do těch lehkých návěů :lol:
no to jim pak zbývá 14 tun na tahač a návěs .. to není moc .. vím že u klíčova je cedule vážení vozidel a šipka ale nevim esi tam jsou nějaký váhy v silnici či co :oops:
JJ jsou tam čidla v silnici a v bývalým klíčovským čsad jsou policejní váhy, tahají tam auta i namátkově a prý mohou stahovat auta z trasy v okruhu deseti kilometrů :?
ned říj 22, 2006 11:17 am

cuisine
Příspěvky: 4179
Registrován: stř bře 08, 2006 9:26 pm

Příspěvek

rummi píše:
cuisine píše:
rummi píše: Vzali je proto že jsou hodně lehký a oni musí vozit co největčí tonáž a prý vozí 34 tun písku ofiko.Oni jezdí každý den přes Klíčov ,tak asi víš co je donutilo jít do těch lehkých návěů :lol:
no to jim pak zbývá 14 tun na tahač a návěs .. to není moc .. vím že u klíčova je cedule vážení vozidel a šipka ale nevim esi tam jsou nějaký váhy v silnici či co :oops:
JJ jsou tam čidla v silnici a v bývalým klíčovským čsad jsou policejní váhy, tahají tam auta i namátkově a prý mohou stahovat auta z trasy v okruhu deseti kilometrů :?
jj to je jen dobře ... víc takovejch míst ... aspoň tu pak nebudou plížit takový přeložený krávy těžky pomalý a mohlo by ubydout kolejí
ned říj 22, 2006 12:09 pm

Uživatelský avatar
petersen
Příspěvky: 942
Registrován: stř bře 15, 2006 6:44 pm
Bydliště: praha

Příspěvek

Jenže na tom klíčově to přehání je tam stabilní firma a ta kvůli nim musela pořídit ještě další náklaďáky a příjmout další řidiče jenže se musí vejít do peněz za jaké to vozily předtím takže nic moc jinak když už začaly jezdit tak jak měli nepřetížení tak je začali buzerovat na jiným místě a klukovi tam dali pokutu 10 000 kč desettisíc !!!!! za to že měl přetíženou jednu nápravu o celých 50kg !!!!! čteš správně o padesát kylo tomu už říkám s prominutím buzerace
ned říj 22, 2006 3:37 pm

cuisine
Příspěvky: 4179
Registrován: stř bře 08, 2006 9:26 pm

Příspěvek

no to je hustý. pokud vím tak je na přetížení povoleno asi 3 % z hlediska nečistot na autě atp. - jinak nás vrátili z hranic s busem kterej byl přetíženej asi o 500 kg
ned říj 22, 2006 4:50 pm

Uživatelský avatar
rummi
Příspěvky: 1480
Registrován: čtv bře 02, 2006 11:57 am
Bydliště: Praha

Příspěvek

Tak jsem si dnes měl možnost přečíst ten nápis na zdním čele v týto polze :shock: Bolhužel jsem nestihl tu bouračku ani vyfotit mobilem.Zkrátka dnes asi kolem jedný hodiny si jeden Švec hajnul při nájezdu na Teplickou dálnici u Nový Vsi ve směru na Prahu,bylo to tam docela hustý ,písek byl všude a byl tam i jeden pomuchlaný osobák. :roll:
Obrázek
stř říj 25, 2006 6:56 pm

david
Hlavní admin
Příspěvky: 5752
Registrován: úte úno 28, 2006 8:41 am
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

rummi píše:Tak jsem si dnes měl možnost přečíst ten nápis na zdním čele v týto polze :shock: Bolhužel jsem nestihl tu bouračku ani vyfotit mobilem.Zkrátka dnes asi kolem jedný hodiny si jeden Švec hajnul při nájezdu na Teplickou dálnici u Nový Vsi ve směru na Prahu,bylo to tam docela hustý ,písek byl všude a byl tam i jeden pomuchlaný osobák. :roll:
Takže budou potřebovat dalšího Kempfa :-D
stř říj 25, 2006 6:59 pm

Odpovědět

Zpět na „NÁVĚSY A PŘÍVĚSY“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host