Moderátoři: martin_100, Olda, cuisine

Odpovědět
petanek192
Příspěvky: 1
Registrován: ned pro 04, 2011 8:28 pm
Bydliště: J.Č.

Zaclonky ( Zavesy )

Příspěvek

Zdar mam firemni MB Sprinter od 2006 315cdi a jelikoz litam jako termin kurier tudis v aute tak nejak prezivam vetsinou 2x do tydne v nem spim . resim problem se zaclonkamy . chtel bych kolejnicku ale zase na druhou stranu nechci delat moc der . ale zase to sundavat a skladat a skladovat na to vubec nemam naladu . otazkou je z ceho udelat tu kolejnicku ??? dekuji za odpovedi
ned pro 04, 2011 10:12 pm

Uživatelský avatar
crafter_van
Příspěvky: 143
Registrován: stř říj 20, 2010 4:10 pm
Bydliště: Nachodsko

Příspěvek

To uz se tady taky parkarat řesilo mam na crafteroj udelany boční zaclony zatahovaci :D A na predni velky sklo mam pridelany prisavky s hackama na ktery zavesim usitou zaclonku pres cely sklo a mam tmu :D
pon pro 05, 2011 8:15 pm

Uživatelský avatar
kesyl
Příspěvky: 166
Registrován: stř srp 18, 2010 4:20 pm
Bydliště: Třinec

Příspěvek

Nahodou jsem na to narazil, tak to tu hodim..
http://www.ebay.com/itm/ws/eBayISAPI.dl ... efid=store
ned úno 10, 2013 10:11 am

Uživatelský avatar
Voody79
Příspěvky: 324
Registrován: pon led 04, 2010 5:52 pm
Bydliště: Olomouc

Příspěvek

Já mám teď momentálně (zatím) Sprintera, kterého jsem zdědil po neznámém kolegovi z jiné pobočky a vypadá to že tam byly taky kdysi záclonky..poznal jsem to podle malých čtverečků suchého zipu, které jsou v pravidelných rozestupech přilepené po obvodu předního i bočních oken. Takže tipuju že na záclonkách byl našitý protikus suchého zipu a "montáž" byla asi celkem jednoduchá..no záclonky se mi bohužel nedochovaly, naštěstí je nepotřebuju (spím každý den doma v posteli) :D
Renault Master '07 2,5 dCi 120k - bejvávalo
Teď Sprinter 2013 313 a vše co je zrovna na dvoře k dispozici

..čím větší auto, tím víc práce je po vás vyžadováno.. (takže u mě spokojenost) :D

#JáTaky
pon úno 11, 2013 12:52 am

Uživatelský avatar
CErin
Příspěvky: 760
Registrován: pon lis 03, 2008 7:44 pm

Příspěvek

Já něco podobnýho řešil v osobáku a je fakt, že ta kolejnice je na montáž zbytečně složitá a je u toho moc děr. V modelářských potřebách lze koupit suchý zip s kvalitní 3M samolepkou, který je hrubší, drží perfektně a netřepí se :) . Navíc ho dělají v průhledný barvě, takže to není jak pěst na oko a díky pevnosti stačí dát čtverečky dál od sebe. Pak si necháš ušít závěsy přesně na boční a přední okno a když je nepoužíváš, stačí je smotat třeba pod sedačku. A instalace je taky na šup.
pon úno 11, 2013 12:19 pm

Odpovědět

Zpět na „Užitkové vozy do 3,5 tuny - dodávky, offroady,...“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host